• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-3390-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا:

پلیس برای موج بازگشت زائران آمادگی کامل دارد

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا از آمادگی کامل پلیس برای موج بازگشت زائران خبر داد و گفت: زیرساخت ها آماده و برنامه ریزی های لازم نیز صورت گرفته است .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سردار «محسن فتحی‌زاده» اظهار در مهران اظهار کرد:  یکی از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته پذیرایی از زائران در هنگام ورود به خاک کشور است که تمهیدات لازم در این زمینه نیز اندیشیده شده و قرار است به صورت مختصر برای هر فرد این کار صورت گیرد .

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا همچنین از استقرار مراکز درمانی و آمبولانس در مرزها خبر داد و گفت: با همکاری نیروهای مرزبانی این گروه های امدادی مستقر خواهند شد تا در صورت نیاز به زائران امداد رسانی شود .

فتحی‌زاده تصریح کرد: در این پایانه ۲ سوله بزرگ و چند موکب وجود دارد که حتما باید تجهیز و امکانات آن در اختیار زائران قرار گیرد .

وی از پلیس یگان ویژه خواست تا در محل پایانه برکت حضور مستمر داشته باشد تا در صورت نیاز ورود پیدا کرده و به تامین امنیت کمک کند .

فرمانده قرارگاه اربعین ناجا گفت: ساماندهی دست فروشان و ممانعت از پهن کردن بساط توسط آن ها قبل از پل زائر به خاطر تردد آسان خودروها از دیگر اقداماتی است که باید انجام شود.

فتحی زاده همچنین از باقی ماندن حدود ۲۰۰ هزار نفر برای خروج از مرز مهران و سفر به کربلا خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود این افراد نیز ظرف ۴۸ ساعت آینده از طریق مرز مهران در مراسم اربعین شرکت کنند.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: