• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 978-991-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

آغاز موج بازگشت زائران اربعین/ رانندگان احتیاط کنند

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه موج بازگشت زائران آغاز شده است گفت: از بامداد امروز تعداد ۱۸ هزار و ۵۰۰ نفر وارد کشور و تعداد ۱۷ هزار و ۵۰۰ نفر نیز از طریق مرز مهران در مراسم اربعین حسینی (ع) شرکت خارج شده اند .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سردار «نورعلی یاری» اظهار کرد:  تردد زائران از مرز مهران به اوج خود رسیده، و برخی که تازه قصد سفر به عراق را دارند از کشور خارج می شوند و در مقابل بسیاری از افراد نیز در حال بازگشت به کشور هستند .

یاری تصریح کرد: حدود ۳ هزار همکار پلیس در بخش های مختلف به کار گرفته شده اند تا امنیت و نظم را برای زائران برقرار کنند .

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به راه انداری ۲۸ کانکس پلیس در مسیرهای حمیل، چرداول، شیروان، ایلام و مهران خاطرنشان کرد: نیروهای ویژه پلیس با امکانات لازم در مسیرهای یاد شده نیز مستقر و در حال تردد هستند .

وی از تشکیل تیم های ویژه پلیس آگاهی برای مقابله با بحث سرقت خبر داد و گفت: با توجه به پارک خودروهای بسیار زیادی در سطح شهر مهران، گشت زنی به صورت شبانه روزی درجریان است .

یاری در پایان به رانندگان توصیه کرد با توجه به غبارآلود بودن هوا و لغزندگی جاده با احتیاط کامل رانندگی و هنگام خستگی در موکب های بین راهی استراحت کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: