• جمعه ۴ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-1890-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

توسط رئیس دانشگاه ایلام ارائه شد؛

پیشنهاد احداث اردوگاه فرهنگی اربعین در مهران

رئیس دانشگاه ایلام، در حضور معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم پیشنهاد داد اردوگاه فرهنگی اربعین در مهران احداث شود

دکتر «محمد علی‌اکبری»، در  نشست، ستاد اربعین استان، که با حضور دکتر غفاری معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم برگزار شد، اظهار کرد: جایگاه جامعه علمی در سطح استان ایلام ارتقاء یافته  و با همدلی، همراهی و هم افزایی که وجود دارد و به همراهی نهاد نمایندگی و بسیج دانشجویی، از تمامی ظرفیت و امکانات دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان برای خدمات رسانی به زائرین پیاده روی اربعین استفاده می‌شود.

وی گفت: به عنوان رئیس دانشگاه مادر استان و  جهت همراهی و تشریک مساعی در همه مسائل و از جمله در امر خدمات رسانی به زائرین اربعین، مراتب رضایت و قدردانی خود را از تمامی روسای دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی استان اعلام می دارم .

علی‌اکبری تصریح کرد:  در شهرستان مهران، دانشگاه ایلام، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه جامع علمی – کاربردی و دانشگاه پیام نور دارای امکاناتی هستند که از تمامی این ظرفیت برای خدمت‌رسانی به دانشجویان، اساتید و کارکنان زائر دانشگاه‌های سطح کشور استفاده خواهد شد .

دکتر علی‌اکبری، تأکید کرد: ما خدمت رسانی با زائرین را محدود به دانشجویان نکردیم، بلکه از ظرفیت اساتید و کارکنان هم استفاده کردیم و برای همین سطح خدمت رسانی به زائرین عزیز بوسیله دانشگاهیان استان در سطح بالایی قرار دارد .

رئیس دانشگاه ایلام در این نشست پیشنهاد کرد: اردوگاه فرهنگی وزارت علوم در مزرعه آموزشی و پژوهشی دانشگاه ایلام در مهران احداث شود و روسای دانشگاه‌های ایلام و شهید چمران به عضویت ستاد ملی اربعین دانشگاهیان درآیند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: