• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-6590-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

فرهنگ کار در ایلام نیازمند بازتعریف است/ انتصاب مشاورین جوان تشریفاتی نیست

استاندار ایلام گفت: برای توسعه استان نیازمند سه مولفه‌ی روحیه جهادی و انقلابی در مدیران ، بازتعریف فرهنگ کار در استان تا همه صرفا دنبال کارمند شدن نباشند و حذف بوروکراسی در سیستم مدیریتی هستیم.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اظهار کرد: در راستای برنامه‌های دولت چه در انتصابات و چه در انتخاب مشاوران جوان به مقوله جوانان توجه شده است.

وی با تاکید بر اینکه انتصاب مشاورین جوان تشریفاتی نیست، تصریح کرد: مدیران باید نسبت به موضوع مشاوران جوان در دستگاه‌های خود اهتمام ویژه داشته باشند و آنان را در امور پیش روی خود درگیر کنند .

استاندار ایلام در بخش دیگر این نشست گفت: امروز به لطف امام حسین(ع) ایلام مرکز توجه در کشور شده و طی یکی دو ماه گذشته بین 60 تا 70 دیدار با مسئولان ارشد کشوری و لشکری داشته‌ایم و امروز نیز شاهد حضور پررنگ مسئولان کشوری در استان ایلام هستیم .

سلیمانی‌دشتکی به سفر مقامات ارشد کشوری به استان اشاره و تصریح کرد: در روزهای پیش‌رو معاون رئیس جمهور، دو وزیرو معاونین سازمان برنامه و بودجه به استان ایلام سفر می‌کنند و امروز که به واسطه حضور مسئولان ارشد کشور ایلام در کانون توجه قرار گرفته لازم است با همدلی و همبستگی بیشتر برای توسعه استان ایجاد هم‌افزایی کنیم .

استاندار ایلام توسعه استان را نیازمند بازتعریف فرهنگ کار در استان عنوان کرد و گفت: برای توسعه استان نیازمند سه مولفه‌ی روحیه جهادی و انقلابی در  مدیران ، بازتعریف فرهنگ کار در استان تا همه صرفا دنبال کارمند شدن نباشند و حدذف بوروکراسی در سیستم مدیریتی هستیم.

وی در ادامه به سرمایه‌گذاری 5 میلیون دلاری  شرکت چینی در ایلام اشاره کرد و گفت؛ در شرایط کنونی حضور سرمایه گذاران خارجی در ایلام می‌تواند یک موفقیت بزرگ در جهت توسعه استان باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: