• چهارشنبه ۲۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-2591-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

سعیدی کیا:

پول نفت نمی‌تواند ایران را آباد کند

   محمد سعیدی کیا گفت: تجربه نشان داده که ایران با پول نفت آباد نمی شود و مشارکت مردم لازمه ی آبادانی و رونق کسب و کار است.
به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، محمد سعیدی کیا روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری استان ایلام درشهرستان ملکشاهی اظهار کرد: همدلی و مشارکت مردم در طرح هایی که بنیاد مستضعفان اجرا می کند یک اصل مهم است چرا که نیازهای اصلی و خواسته های یک منطقه باید توسط خود مردم ارائه و با مشارکت آنها عملیاتی گردد.
وی افزود: تجربه نشان داده که ایران اسلامی با پول نفت به خوبی آباد نشده و هر جا مردم از مشارکت در روند امور  عمرانی و اشتغالزایی به دور بوده اند کار آنچنانی تحقق نیافته است.
رئیس بنیاد مستضعفان یادآور شد: وظیفه مسئولان دولتی و نهادهای که به هر نحوی دستی در امورات عمرانی و توسعه دارند ایجاد بستر جهت مشارکت هوشمندانه و خلاقانه مردم در امر اشتغال و کارآفرینی است.
سعیدی کیا اضافه کرد: ایجاد حسن اعتماد بین مسئولان و مردم باید اول از طرف مدیران اجرایی شود و این اعتماد متقابل سنگ بنای توسعه کشور و هر منطقه ای است.
وی با بیان اینکه شهرستان ملکشاهی به لحاظ شاخص های توسعه از محرومترین مناطق کشور محسوب می شود، گفت: با کمک دستگاه های اجرایی اقدامات خوبی در حوزه زیرساخت های عمرانی ، بهداشت و درمان ، آموزش و اشتغالزایی انجام خواهد گرفت و شهرستان در مسیر توسعه پایدار قرار می گیرد.
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه تسهیلات اشتغالزایی از طرف این بنیاد با نرخ سود هشت درصد و به دور از مراحل بروکراسی اداری واگذار می شود از مردم شهرستان ملکشاهی خواست از این تسهیلات در جهت کارآفرینی و اشتغالزایی حداکثر استفاده را داشته باشند.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: