• دوشنبه ۲۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-2592-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رئیس ستاد اربعین:

نذورات مردمی منافاتی با بهره‌مندی اقتصادی استان‌ها از اربعین ندارد

معاون امنیتی وزیر کشور گفت: نذورات مردمی منافاتی با بهره‌مندی اقتصادی استان‌ها از اربعین ندارد و استان‌هایی مانند ایلام باید به برکت اربعین رونق گیرند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، ذوالفقاری در نشست با بانیان موکب‌های مردمی اربعین در ایلام، اظهار کرد: همه‌ی دستگاه‌ها و نهادهای مختلف در موضوع اربعین به صورت جدی پای کار هستند و اربعین امسال در نهایت شکوه و بهتر از سال‌های برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه دولت کارهای بسیار بزرگی را در حوزه زیرساخت‌ها انجام داده و  وبقیه‌ی کارها مردمی است و در زمینه تغذیه بالای 80 درصد نذورات مردمی است، تصریح کرد: مراسم پیاده‌روی اربعین به معنای واقعی مردمی است و این روند نیز تقویت خواهد شد.

معاون وزیر کشور تصریح کرد: دستگاه‌های مختلف مانند بهداشت و درمان و نیروهای مسلح در این همایبش به رسالت خود عمل می‌کنن وتلاش ما این است تا استان‌های معین را ترغیب و جایشان را در مرز مهران ثایت کنیم تا ابنیه‌های ماندگاری را در مرزاحداث کنند و این مکان‌ها در آینده در  اختیار مردم قرار گیرد که لازمه‌ی آن جانمایی و مهندسی صحیح و مارشناسی در این زمینه است.

رئیس ستاد اربعین با تاکید بر اینکه نذورات منافاتی با بهره‌مندی اقتصادی استان‌ها از اربعین ندارد، از صداقت و مهمان‌نوازی مردم ایلام در این زمینه قدردانی کرد .

به گزارش ایسنا، ذوالققاری در این حجلسه پس از شنیدن درددل‌های موکب‌داران ایلام، گفت: از کمیته مشارکت‌های مردمی کمک‌هایی به موکب‌های ایلام خواهد شد و سعی ما بر این است که این کمک‌ها نقدی باشد.

در این نشست درباره‌ی نحوه‌ی جانمایی موکب‌ها در مهران بحث و تبادل نظر و قرار شد تا موضوع در کمیته‌ای مورد برسی قرار گیرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: