• شنبه ۲۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-4390-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

تمهیدات لازم برای تامین امنیت زائران اربعین اندیشیده شده است

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام با بیان اینکه پلیس با تمام توان آماده اجرای ماموریت بزرگ اربعین است گفت :تمام تمهیدات لازم برای تامین امنیت تردد زائرین اربعین حسینی در استان ایلام و مرز زمینی مهران اندیشیده شده است .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ "جلال میرزابیگی" اظهار کرد: رزمایش برقراری امنیت تردد زائرین اربعین حسینی(ع) با تشکیل قرارگاه امام علی (ع) در چهار حوزه مدیریت جمعیت ،امنیت مسیر ترددات ، کنترل شد و آمدی و امنیت مرز وپایانه تعیین شده است .

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان ایلام و دبیر قرارگاه امام علی (ع) با اشاره به اینکه علاوه بر مدیریت لایه به لایه جمعیت در استان های مبدا و مرکز کشور با ایجاد لایه های مدیریت جمعیت در ورودی های استان تا پایانه مرزی مهران ازتردد زائران فاقد ویزا و گذرنامه به سمت مهران به صورت جد جلوگیری و پس از پالایش و جداسازی، این دسته از زائران ا را با اتوبوس و اسکورت انتظامی به مراکز استانهای همجوار عودت خواهند داد .

وی درادامه از سازماندهی چندین یگان مخصوص برای تخلیه شهرمهران از زائران فاقد ویزا وگذرنامه خبر داد و اضافه کرد: با افزایش چندین لایه مستحکم و کانالیزه شدن مدیریت جمعیت ، امکان تردد زائران فاقد ویزا به مرز مهران کاملا منتفی است .

میرزابیگی در پایان از عموم مردم شریف کشور خواست چنانچه قصد شرکت در همایش بزرگ اربعین رادارند دراستانهای محل سکونت ویزا تهیه واز سفر بدون ویزا به استان ایلام ومرز مهران به جد خودداری کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: