• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-3090-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح:

مشمولیت کل استان ایلام به عنوان مناطق جنگی بررسی می‌شود

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مشمولیت کل استان بعنوان مناطق جنگی موضوع ماده ١١٢ قانون برنامه ششم بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در دیدار با سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، اظهار کرد:یکی از ظرفیت های جدید که به لطف خدا برای استان ایلام بوجود آمده بحث اربعین است که برای خدمت رسانی بیشتر به زائران نیازمند توجه ویژه مسئولان کشور در این زمینه هستیم .

وی به نقش مردم ایلام در 8 سال دفاع مقدس پرداخت و گفت: ایلام تندیش مقاومت و ایثار در کشور است و این نشان افتخار شایسته تکریم است و 8 سال ایلام و ایلامی درگیر دفاع از کشور بوده اند و امروز وقت آن رسیده است که نظام و کشور با خدمت بیشتر در این مناطق عدم توسعه یافتگی گذشته را جبران نمایند .

استاندار ایلام تاکید کرد: با توجه به درگیر جنگ بودن جای جای ایلام در آن دوران خواستار مشمولیت کل استان بعنوان مناطق جنگی موضوع ماده ١١٢ قانون برنامه ششم توسعه بطور يكسان هستیم .

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری ، در اين جلسه سرلشكر باقري ضمن تقدير و تشکر از رشادت‌هاي مردم استان ايلام در دفاع مقدس در خصوص درخواست استاندار ایلام گفت؛ با كارشناسان مسئول در اين رابطه موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار خواهیم داد و نتیجه را اعلام می کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: