• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-2490-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

افزایش 5 درصدی تماس‌های مردم با سامانه 197 در ایلام

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان ایلام با اشاره به افزایش 5 درصدی تماس های مردم با 197 گفت: با توجه به عملیاتی شدن دفتر نظارت همگانی در صورت درخواست شهروندان کارشناسان این مرکز در محل حاضر و به خواسته های آن ها رسیدگی می‌کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سرهنگ «کریم نصرالهی» اظهار کرد : از ابتدای سال جاری تاکنون و در مقایسه با سال گذشته میزان تماس های مردم با سامانه 197 و دفتر نظارت همگانی پلیس 5 در صد افزایش داشته است .

وی با اشاره به کسب رتبه برتر کشوری دفتر نظارت همگانی پلیس ایلام طی 2 سال اخیر گفت: 46 درصد از تماس های شهروندان در سال جاری که با سامانه 197 صورت گرفته است به قدردانی و تشکر از عملکرد رده های انتظامی استان اختصاص داشته است .

رییس بازرسی فرماندهی انتظامی استان ایلام در ادامه به موضوع عملیاتی شدن سامانه 197 دفتر نظارت همگانی اشاره کرد و گفت: با عملیاتی شدن این یگان که از دیماه سال 1393 صورت گرفت مردم می توانند ضمن تماس با شماره 197 و شماره 333334320 در طول شبانه روز، در صورت نیاز درخواست حضور کارشناسان 197 را در صحنه های مورد نظر داشته باشند تا ماموران 197 با حضور در محل به درخواست های آن ها رسیدگی کنند.

نصرالهی با گرامیداشت هفته ناجا گفت: بمناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی جلسات دفتر نظارت همگانی با حضور فرماندهان و مسئولان انتظامی استان در طول این هفته به صورت روزانه برگزار می شود و مردم می توانند از تاریخ 14 مهرماه به مدت یک هفته به صورت مستقیم چهره به چهره مشکلات و درخواست های خود را با مسئولان پلیس استان در میان بگذارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: