• یکشنبه ۱۵ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-1294-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

با حضور در ایسنا،

نوسنده ایلامی 4 کتاب جدید خود را معرفی کرد

فعال فرهنگی و اجتماعی و مدیر انتشارات «برگ‌آذین» از چاپ 4 عنوان کتاب جدید ازسری تالیفات فرهنگی و ادبی با قلم خود خبر داد.


«عباس صیدی» با حضور در ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: کتاب "هرمنوتیک درحوزه ی فرهنگ" ضمن پرداختن به تعریف هرمنوتیک فرهنگی ، کارکردهای نسبی هرمنوتیک درعرصه ی فرهنگ و فعالیت‌های فرهنگی، اسیب ها ومشکلات هرمنوتیک درعرصه‌ی فرهنگ ومعرفت اسلامی،تفسیر به رای و اعمال سلیقه درعرصه ی فرهنگ وبیانات هرمنوتیکی مربوط به ان وبیان جنبه های منطقی وݝیرمنطقی هرمنوتیک درعرصه ی فرهنگی ، به مواردی هم چون بیان نظریه های جدید فرهنگی درخلال تفسیرفرهنگی وشکاف انداختن بین فرهنگ ومعرفت فرهنگی اشاره دارد.

وی گفت: کتاب "یاس پرشکسته" دربرگیرنده ی مجموعه رباعی است که برای اخرین فریادهای پر ازسکوت ام ابیها فاطمه‌الزهرا (س) سروده شده و در ۵۶ صفحه باقطع رقعی ازسوی مرکزنشربرگ اذین ایلام به چاپ رسیده است.


این فعال فرهنگی کتاب  دیگر را "از کلمه تا افق" مجموعه سروده های دفاع مقدس اعلام کرد و گفت: این مجموعه که درقالب مثنوی، دوبیتی،ۼزل وشعرسپید سروده شده است بیان گر ترویج فرهنگ دفاع مقدس ومولفه های مربوط به ادب پایداری ومقاومت دربرابرظلم وتعدی دشمنان است  که ازسال ۱۳۶۷ تا ۱۳۹۶ سروده شده و هم اکنون درمرکز فرهنگی ونشر برگ اذین اماده‌ی توزیع است.


صیدی تصریح کرد: «فرایند کتاب‌نویسی و نشر آن» عنوان کتاب دیگری است که در آن مراحل تهیه‌ی کتاب و نشر آن مورد بررسی قرار گرفته و کتابی فنی و کاربردی در این حوزه است که می‌تواند مورد استفاده دانشجویان و مدرسان در رشته‌های مرتبط قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: