• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1191-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار تاکید کرد:

فرش قرمز ایلام برای سرمایه‌گذاران

استاندار ایلام گفت: اگر طالب سرمایه‌گذاری در استان هستیم باید زیر پای سرمایه‌گذاران فرش قرمز پهن کنیم .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در دیدار با « وکیلی» معاون شرکت کوثر و اعضای هیئت مدیره این شرکت با تاکید بر این موضوع که امروز برای غلبه بر مشکلات اشتغالزایی و عدم توسعه یافتگی استان به شدت نیازمند سرمایه گذاری هستیم، اظهار کرد: اگر واقعا اگر طالب سرمایه گذاری در استان هستیم بایست زیر پای سرمایه گذاران فرش قرمز پهن کنیم .

وی ادامه داد: شرکت کوثر دامنه گسترده ای در استان برای سرمایه گذاری پیش روی خود می بیند بطور مثال این شرکت می تواند در محیط روستایی استان با اصلاح نژاد در حوزه دامپروری فعالیت کند و باعث رونق در این حوزه شود .

استاندار ایلام با بیان اینکه با ایجاد منطقه آزاد تجاری ارزش سرمایه‌گذاری در این دیار دوچندان خواهد شد، تصریح کرد: ما پای سرمایه‌گذارانی که قصد سرمایه گذاری در این استان دارند خواهیم ایستاد و در این راه می طلبد که مردم نیز در این حوزه بسیار مهم مشارکت فعال و همراهانه داشته باشند .

در این دیدار که در راستای برطرف شدن مسائل و مشکلات طرح جوجه کشی بنیاد برگزار شد، وکیلی معاون شرکت کوثر ضمن تشکر از نگاه مثبت استاندار ایلام در بحث سرمایه‌گذاری گفت:شرکت کوثر به عنوان یک نهاد اجتماعی و اقتصادی در راستای سرمایه گذاری در مناطق محروم بنا دارد در ادامه کارهای قبلی خود در حوزه های مختلف سرمایه گذاری کند.

وی در ادامه گفت: این سازمان در حوزه های مختلف از جمله ساختمان، معدن، سلامت، خدمات مالی و بازار سرمایه و حوزه کشاورزی فعالیت دارد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: