• سه شنبه ۱۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-1091-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

فاز دو پتروشیمی ایلام در سال جاری راه اندازی شود/ در مدیریت پتروشیمی ایلام بومی سازی شود.

استاندار ایلام بر روند تسریع در کار پروژه p.p و راه اندازی فاز دو پتروشیمی ایلام تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در دیدار با مهندس اشرف‌زاده مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری ایرانیان که مدیر عامل پتروشیمی ایلام نیز حضور داشت،  تغییر مدیریت پتروشیمی را امری مثبت دانست و اظهار کرد: اگر چه نسبت به گذشته درخصوص پروژه های تحت اقدام تحول ایجاد شده است و روند کار بهبود یافته اما همچنان روند پروژه ها کند ارزیابی می‌شود .

وی با بیان اینکه قبلا 34 مدیر غیر بومی در پتروشیمی ایلام مشغول بکار بودند که این امر در حرکت روبه جلو پتروشیمی مشکلاتی بوجود آورده بود، ادامه داد: برای بهبود روند کار در پتروشیمی لازم است مدیران پروازی را در پتروشیمی کم کنید که مدیران وقت بیشتری صرف انجام امور کنند .

سلیمانی دشتکی در ادامه بر روند تسریع در کار پروژه p.p و راه اندازی فاز دو پتروشیمی ایلام تاکید کرد و گفت: مسائل و مشکلات پتروشیمی در شورای نظارتی استان بررسی شد و با توجه به اینکه در این شرایط به آرامش نیاز داریم تصمیم گرفته شد که برسی مباحث پتروشیمی در آرامش انجام گیرد تا در روند پروژه ها مخصوصا دو پروژه مهم الفین و شیرین سازی شتاب ایجاد شود و انشاءالله در سال جاری شاهد افتتاح آنها باشیم .

اشرف‌زاده مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری ایرانیان گفت: سیاست ما این است که تمام مدیران در پتروشیمی بومی بشوند اما انجام این پروسه زمانبر است .

وی ادامه داد: بعد از تغییر مدیریت پتروشیمی 3 مدیر بومی بکار گیری شده است و دو مدیر دیگر در ماه های آینده بکارگیری می شود .

وی در ادامه به موانع پیش رو اشاره و تصریح کرد:  مناقصه p.p زمانی برگزار شد که نرخ ارز تغییر کرد و این موضوع  مشکلاتی بوجود آورد .

مدیرعامل شرکت ایرانیان بر شتاب بخشی در پروژه p.p و دو پروژه الفین و شیرین سازی تاکید کرد و گفت؛ بنای ما بر راه اندازی فاز دو پتروشیمی ایلام ظرف سال جاری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: