• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-392-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

مدیران مشکلات کشور را با مردم در میان بگذارند

استاندار ایلام از مدیران خواست در شرایط کنونی با مردم گفتگو کنند و مشکلات کشور را با آنان در میان بگذارند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی دشتکی» در نشست شورای برنامه‌ریزی استان که با حضور دکتر نمکی معاون سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، اظهار کرد: استان ایلام در بسیاری از شاخص‌ها نسبت به میانگین کشوی شرایط نسبتا مطلوبی دارد اما در برخی شرایط هم نیازمند توجه ویژه است.

وی تصریح کرد: استان ایلام در دوران دفاع مقدس مشغول دفاع از کشور بود و در این دوران امکان هیچ‌گونه اقدام توسعه‌ای در استان و ایجاد زیرساخت ها وجود نداشت و در آن دوران اقصا نقاط استان مشغول جنگ و بمباران بود و این خلاء باعث افزایش محرومیت در استان شده است .

نماینده عالی دولت در استان تاکید کرد : نظام باید این خلاء توسعه ای را در استان ایلام که در دوران دفاع مقدس اتفاق افتاد و در دیگر نقاط کشور به خوبی در حال انجام بود را جبران کند و این نیاز به یک نگاه ویژه به استان ایلام دارد .

وی با ارائه‌ی چند شاخص گفت: نرخ  مهاجرت 19.19 درصد است یعنی مهاجرفرستی استان به استان‌های دیگر و در درون استان شدید است که برای ماندگاری جمعیت فعال و نخبگان در استان چاره‌اندیشی شود.

استاندار ایلام طولانی شدن مفرط برخی پروژه‌ها را از دیگر مشکلات استان عنوان کرد و گفت: با تخصیص اعتبار می‌توان این مشکل و مشکلات مربوط به ضعف زیرساخت‌ها را حل کرد.

سلیمانی از مدیران خواست  در شرایط کنونی با مردم دیدار کنند  و مشکلات را بگویند، تاکید کرد: مدیران باید قانون را به نفع مردم تفسیر کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: