• شنبه ۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-891-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان:

مدیران جذب اسناد خزانه را به دقیقه 90 موکول نکنند

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان از مدیران خواست جذب اسناد خزانه را به دقیقه 90 موکول نکنند

«رحمت‌الله قیصوری» در نشست شورای برنامه‌ریزی استان که با حضور دکتر نمکی معاون سازمان برنامه‌و بودجه برگزار شد، ضمن قدردانی از وی و هیئت همراه به خاطر حضور سه روزه در ایلام، اظهار کرد: دکتر نمکی و مدیران همراه با سعه‌ی صدر از شهرستان‌های استان بازدید و مسائل را احصاء کردند.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه‌های جدی دولت واگذاری پروژه‌های عمرانی و تملک دارایی به بخش غیردولتی است، تصریح کرد: این موضوع یکی از محورهای اصلی جلسات شورای برنامه‌ریزی و اقتصاد مقاومتی است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان درباره اهمیت واگذاری تصدی‌ها، گفت: طرح‌های نیمه‌تمام با اعتبارات دولتی قابل تکمیل نیست و اگر از ماده 23 و 27 استفاده شود بخشی از این مشکل حل و بار دولت نیز کم خواهد شد.

وی با اشاره به رغبت کم سرمایه‌گذاران و ضرورت افزایش مشوق‌ها برای سرمایه‌گذاران ، گفت: یکی دیگر از موضوعات مهم جذب اسناد خرانه است که باید در موعد مقرر انجام گیرد و به دقیقه‌ی 90 موکول نشود و مدیران باید این مهم را در دستور کار قرار دهند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گفت: ستادهای بودجه در کشور فعال است و همکاران در سازمان برای هرکدام از سازمان‌های مشغول انجام کار هستند و لازم است کارشناسان دستگاه‌ها نظرات خود را اعلام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: