• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-391-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

آماده کردن طرح‌های بی‌نام راهبردی تسهیل‌کننده برای سرمایه‌گذاری است

استاندار ایلام گفت: صدور پروانه بی نام طرح های اقتصادی و تکمیل زیرساخت شهرک‌های صنعتی دو راه جذب سرمایه‌گذار است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، « قاسم سلیمانی دشتکی» در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار کرد:  تکمیل زیرساخت های شهرک صنعتی و همچنین اجرایی کردن پروانه بی‌نام طرح‌های اقتصادی دو راه مناسب برای افزایش سرمایه گذاری‌ها و گسترش طرح‌های اشتغال‌زایی در استان است و در این خصوص دستگاه‌های اجرایی باید فعال شوند و اعتبارات لازم را به سرعت اختصاص دهند.

وی شهرک‌های صنعتی را مراکز مهم اشتغال و سرمایه گذاری در استان دانست و گفت:  تلاش ما جذب سرمایه گذار در این شهرک‌های صنعتی است و باید برای این مهم مشوق‌های سرمایه‌گذاری را ایجاد کنیم .

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی استان با تأکید بر جذب سرمایه‌گذار برای ایجاد شهرک‌های صنعتی تخصصی، ادامه داد: باید برای ایجاد این شهرک‌ها به دنبال جذب سرمایه گذار باشیم و در این راه برای ورود آنان تسهیلات لازم را ارائه دهیم .

سلیمانی از دستگاه‌های اجرایی خواست به استعلام طرح‌های اقتصادی و اشتغال‌زایی سرعت دهند و تصریح کرد: اجرایی شدن طرح پروانه بی‌نام باید هر چه سریعتر انجام شود چرا که این راهبرد می‌تواند یک تسهیل کننده خوب در اجرای طرح‌های اقتصادی باشد .

نماینده عالی دولت در در خصوص منفی بافی برخی رسانه‌ها ، گفت: برخی از رسانه‌ها با ارائه اطلاعات غلط به دنبال سیاه‌نمایی و ایجاد فضای روانی بر علیه فعالیت‌های دولت در استان هستند که این امر باعث کاهش انگیزه دستگاه‌های اجرایی و منفی نمودن دیدگاههای مردم نسبت به دستگاه‌ها خواهد شد .

وی ادامه داد: نشر اخبار و اطلاعات درست می‌تواند بسیاری از مشکلات پیش روی جامعه را برطرف کند و اعتماد مردم را نسبت به رسانه‌ها و دولت نیز افزایش دهد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: