• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 977-291-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

روند صدور مجوز طرح‌های گردشگری سرعت گیرد

معاون استاندار ایلام گفت: اجرای طرح‌های گردشگری بومی متناسب با مناطق مختلف باید بیش از پیش مدنظر متولیان قرار گیرد و این طرح‌ها را برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران آماده کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «ایوب درویشی» در نشست بررسی طرح‌های سرمایه گذاری در گردشگری استان، اظهار کرد: یکی از برنامه ها و سیاست‌ها این است با توجه به منابع وظرفیت‌های موجود در استان گردشگری توسعه یابد اما اجرای طرح‌های ویژه همراه با حفظ عرصه های منابع طبیعی باشد.

وی با بیان اینکه تاسیس اقامتگاه‌های بومگردی جذابیت ویژه‌ای برای گردشگران دارند ، تصریح کرد: اجرای طرح‌های گردشگری بومی متناسب با مناطق مختلف باید بیش از پیش مد نظر متولیان قرار گیرد و این طرح‌ها را برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران آماده کرد.

معاون استاندار ایلام، شناسایی باغ‌ها و خانه‌باغ‌ها با همکاری جهاد کشاورزی و استفاده از ظرفیت‌های آنها جهت توسعه گرشگری و جذب گردشگر را گامی مهم در این زمینه عنوان کرد.

«عبدالمالک شنبه‌زاده» مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان ایلام گفت: ایجاد و تهیه سکو یا نیمکت‌های چوبی جهت تکمیل و تجهیز خانه باغ‌ها و  رفاه حال گردشگران در دستور کار قرار دارد.

وی با تقدیر و تشکر از اقدامات صورت‌گرفته در راستای توسعه گردشگری توسط دستگاه‌ها و ارگان‌های ذی‌ربط، تصریح کرد: باید با تسریع در روند صدور مجوزها و همکاری ادارات ذی‌ربط شاهد توسعه مناطق گردشگری باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: