• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 977-192-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

مسئولی که دنبال حل مشکل مردم نباشد در مسیر دشمن گام برمی‌دارد

استاندار ایلام گفت: زمانی که نتوانیم به میان مردم برویم و مشکلات اصناف و گروه‌ها را حل کنیم در مسیر جنگ روانی دشمن گام برداشته‌ایم.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، به نقل از  روابط عمومی استانداری، «قاسم سلیمانی دشتکی» در همایش فرمانداران اظهار کرد: در شرایطی قرار داریم که دشمن جنگ روانی و اقتصادی بسیار شدیدی علیه ما راه انداخته و فرمانداران نیز باید برنامه هایی برای مقابله با این شرایط در نظر داشته باشند.

وی ادامه داد: از ابتدای انقلاب جنگ، ترور، فشارها، تحریم ها و عداوت ها و دشمنی های فراوانی به ملت و کشور تحمیل شده است ولی هیچ گاه بدین صورت جنگ روانی در کشور وجود نداشته است.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به سابقه تحریم‌ها و فشارها بر کشور خاطر نشان کرد: همین شرایط در اواخر دولت دهم وجود داشت و چندین قطعنامه خیلی شدید برای ما صادر کردند که یکی از آنها ما را به ذیل فصل هفتم منشور سازمان ملل فرستاد و در یک قدمی جنگ قرار داد.

سلیمانی افزود: در آن زمان همه ی اعضای شورای امنیت با آمریکا همراه بودند اما با شرایط ذکر شده هیچ اتفاقی نیافتاد و البته امروز نیز علی رغم جنگ روانی شدیدی که علیه ما راه انداخته اند باز به سلامت بر شرایط غلبه خواهیم کرد.

وی با اشاره به این که بیشتر مشکلات کشور جنگ روانی است تا مشکلات امنیتی، تصریح کرد: حضور در میان مردم و مدیریت بزرگان ومسئولان در سطح شهرستان ها از جمله کارهایی است که فرمانداران برای تسلط بر اوضاع می توانند انجام دهند ،اما زمانی که نتوانیم به میان مردم برویم و مشکلات اصناف و گروه ها را حل کنیم در مسیر جنگ روانی دشمن گام برداشته ایم.

وی با بیان این که باید با مردم با عطوفت و رأفت اسلامی رفتار داشته باشیم، اضافه کرد: برخوردهای سخت را باید با ضد انقلاب و دشمنان مردم انجام دهیم و در برخورد با مردم باید نهایت تواضع و فروتنی داشته باشیم.

استاندار ایلام در پایان ضمن تاکید بر این موضوع که در استان حضور دارد و مدیران و فرماندارن با قدرت به کار خود ادامه دهند، گفت: تا مادامی که فرمانداران در بطن مردم باشند و حامی و همراه دولت باشند از آنها حمایت خواهد شد و در غیر  این صورت برداشته خواهند شد.

در این نشست فرمانداران مسائل و مشکلات شهرستان خود را با استاندار و معاونین مطرح کردند و تصمیماتی در خصوص رفع آنها نیز اتخاذ گردید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: