• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-394-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

وجود 7 طرح گردشگری در ایلام با پیشرفت فیزیکی 5 تا 90 درصد

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان، از وجود 7 طرح گردشگری در ایلام با پیشرفت فیزیکی 5 تا 90 درصد خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام،«عبدالمالک شنبه‌زاده» مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ایلام در جلسه کارگروه میراث فرهنگی و گردشگری استان اظهار کرد: در جلسات این کارگروه طرح‌های پیشنهادی گردشگری مورد بررسی قرار می‌گیرد و علاقمندان و فعالان این حوزه می‌توانند با هماهنگی قبلی در این کارگروه حضور یابند.

مدیر کل میراث فرهنگی استان نیز از وجود 7 طرح گردشگری در دست اقدام با پیشرفت فیزیکی 5 تا 90 درصد با اشتغالزایی 583 نفر و با اعتبار 97 میلیارد تومان در استان ایلام خبر داد.

 «احمد کرمی» معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام نیز در این جلسه اظهار کرد: بخش خصوصی و متقاضیان اجرای طرح‌های  گردشگری می‌توانند درخواست‌های خود را قبل از اتمام طرح‌های مطالعاتی به میراث‌فرهنگی برای طرح در این کارگروه ارائه کنند.

وی با مهم خواندن طرح‌های مربوط به گردشگری در راستای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی استان اظهار کرد: همکاری و تعامل دستگاه‌های عضو کارگروه گردشگری در راستای توسعه گردشگری امری ضروری و انکار ناپذیر است.

معاون امور عمرانی استانداری ایلام در جذب سرمایه‌گذاران و استقبال از آن‌ها جهت سرمایه‌گذاری در طرح‌های مختلف استان به‌ویژه طرح‌های گردشگری و حمایت های لازم از جانب دستگاههای ذیربط تاکید کرد .

در جلسه کارگروه میراث فرهنگی وگردشگری استان ایلام ، 4 طرح پیشنهادی گردشگری مطرح و مورد بررسی اعضاء جلسه قرار گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: