• سه شنبه ۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-493-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

آغاز مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در جهاددانشگاهی ایلام

مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی در جهاددانشگاهی ایلام آغاز شد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سیدغلامرضا حسینی» در مراسم افتتاحیه‌ی مرحله‌ی استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویی اظهار کرد: سنت گفتگو و تبادل نظر مورد تاکید اسلام و قرآن است و ایجاد فضای گفتمان سالم در دانشگاه‌ها همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده  و جهاددانشگاهی نیز در راستای نهادینه کردن این سنت پیشتاز است.

وی هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج گفتمان دانشجویی، توسعه تفکر خلاق و نقاد، رشد و شکوفایی فرهنگ گفتگودانست و ابراز امیدواری کرد برگزاری این مسابقات با حضور پویای دانشجویان خلاء ارتباطی موجود در جامعه را پر و گفتگوی موثر و خوب گوش دادن و بیان کردن و تحلیل عالمانه را ترویج دهد.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، مسابقات مناظره دانشجویان را فرصتی ناب برای یادگیری عنوان کرد و گفت: این مناظرات فرصتی را فراهم خواهد کرد تا دانشجویان با فراگرفتن قدرت تحلیل بیشتر و بهتر بتوانند در توسعه‌ی استان نقش‌آفرینی کنند.

به گزارش ایسنا، مرحله استانی این مسابقات به مدت دو روز و با حضور 8 تیم از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان در سالن اجتماعات جهاددانشگاهی در حال برگزاری است و تیم برتر به مرحله منطقه‌ای راه خواهند یافت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: