• سه شنبه ۲۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-3192-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

معاون استاندار ایلام:

وظیفه شورا فقط انتخاب شهردار و دهیار نیست

معاون استاندار ایلام گفت: رسالت شورا فقط انتخاب شهردار نیست بلکه ایجاد یک بستر مناسب برای ایجاد یک عملکرد مثبت در شهرداری ها و دهیاری ها است.

به گزارش   ایسنا، منطقه ایلام، «احمد کرمی» در نشست نمایندگان شورای استان با نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت های برخی اعضای شورا ، اظهار کرد: طرح بیان مسئله از زبان اعضای شورا کفایت نمی کند بلکه بایست راه حل ها هم پیشنهاد گردد .

وی با بیان اینکه تا زمانی که مشکلات زیاد است اولویت بندی منابع حائز اهمیت است و در اینجا نیازمند یک مدیریت سیستماتیک و منظم هستیم، تصریح کرد: تداوم حرکت شهرداری ها به حالت سنتی با توجه به کمبود منابع و درآمد سخت است و شهرها نیازمند مدیریت خلاقانه و جدید هستند که در آن درآمدزایی اساس کار باشد .

معاون عمرانی استاندار ایلام با تاکید بر اینکه اگر بخواهیم راه گذشته را برویم نتایج مشابه گذشته را بدست خواهیم آورد و اگر بخواهیم دستاورد تازه ای داشته باشیم بایست راهی غیر از گذشته را انتخاب کنیم،  ادامه داد: در مشکلات دم زدن از ناامیدی چاره کار نیست بلکه باید مسئولیت پذیر بود و در جهت حل مشکلات چاره اندیشی کرد .

کرمی تاکید کرد: رسالت شورا فقط انتخاب شهردار نیست بلکه ایجاد یک بستر مناسب برای ایجاد یک عملکرد مثبت در شهرداری ها و دهیاری ها است به نحوی که خروجی کار به نفع مردم و توسعه شهر و روستا باشد.

وی در ادامه ایجاد یک سیستم هماهنگ و منظم را لازمه توسعه همه جانبه دانست و گفت:در امر توسعه باید به گونه‌ای حرکت کرد که بصورت فراگیر شاهد تغییرات مثبت در سیستم باشیم که برای این مهم نیازمند هم افزایی در مشارکت متعهدانه و خلاقانه اجزای یک سیستم از شورا تا شهردار هستیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: