• پنجشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-2992-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

سلام امینی:

منتظر تحقق وعده‌های وزیر نفت هستیم/ ایران خودرو و سایپا احتکار می‌کنند

نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت انتقال دفتر مدیریت نفت و گاز غرب به ایلام گفت: در این زمینه منتظر تحقق وعده‌های وزیر نفت هستیم.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سلام امینی» در نشست خبری اظهار کرد: امروز به دلیل شرایط کشور بیش از هر زمان دیگری نیازمند وحدت و همدلی و تلاش در جهت رفع مشکلات کشور هستیم.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا، درباره تلاش‌ها برای انتقال دفتر مدیریت نفت و گاز غرب به استان، گفت: بنا بر اذعان مسئولان نفت و گاز غرب کشور هیچ نماینده‌ای تاکنون نتوانسته در این باره کلمه‌ای از وزیر نفت بگیرد، 90 درصد مواد هیدروکربن غرب کشور در استاان ایلام است و دغدغه خبرنگاران و مردم در این زمینه درست است.

عضو کمیسیون انرژی ادامه داد: بر اساس پیگیری‌هایی که انجام شده و قول‌هایی که وزیرنفت داده امیدواریم این مطالبه‌ی مردم استان پاسخ داده شود.

امینی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران درباره ضرورت مبارزه با احتکار، گفت: شروع برخورد با احتکار کار مثبتی است، اما متاسفانه در سطح خیلی پایین شروع شده است و باید مراقب بود چون باید توجه داشت که محتکر کسی است که صدها هزارتن از یک نوع قلم به امید گران شدن انبار کند.

وی تصریح کرد: شرکت‌های بزرگی مانند سایپا و ایران خودرو احتکار می‌کنند و شخصا در این زمینه تذکر شفاهی و کتبی داده‌ام و بهانه‌های این شرکت‌ها منطقی نیست. حتما باید این نئکته جدی گرفته شود که شرکت چه دولتی و چه خصوصی ملزم هستند در شرایط کنونی همراهی کنند.

امینی گفت: برخی از شرکت‌ها مانند ایران خودرو و سایپا 40 سال است هزینه می‌کنند برای این روز و اگر امروز تخلفی صورت بگیرد باید برخورد جدی صورت گیرد.

پیگیری مشکلات بیمارستان زاگرس ایلام، پیگیری تبدیل تمام استان به عنوان مناطق جنگی و بهره‌مند شدن بازنشستگان از این قانون و پیگیری برای رسیدن ریل آهن به ایلام از دیگر خبرهای امینی بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: