• چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-2490-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

نشست هماهنگی برای تحقق اهداف طرح نوین مشاغل خانگی در جهاددانشگاهی ایلام برگزار شد

نشست هماهنگی برای پشیبانی از شرکت‌کنندگان در طرح نوین مشاغل خانگی استان ایلام با حضور مدیرعامل شرکت رابین در جهاددانشگاهی ایلام برگزار شد.

به گزارش ایسنا،  منطقه ایلام، در این نشست که با حضور رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام، سرپرست صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و معاون تعاون، کار  و رفاه اجتماعی استان برگزار شد، «سعید عباسی» مدیر عامل شرکت «رابین»اظهار کرد: تولیدکنندگان صنایع دستی باید تولیداتشان را به روز کنند و  نمی‌شود محصولاتی که به 40 سال پیش تعلق دارد را با همان شکل و قطع و اندازه و بدون تغییر در بازار به فروش رساند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در بازار بین المللی صنایع دستی، محصولات ترکیبی که دارای نوآوری و خلاقیت و در عین حال از هنر سنتی نیز بهره‌مند باشند، فروش خوبی دارند، تصریح کرد: کارهای بسیار خوبی در استان انجام می‌شود که می‌توان آنها را با خلاقیت با هم ترکیب کرد و محصولات جدیدی را روانه‌ی بازار کرد و  شرکت ما هم تلاش می‌کند با ارزش افزوده‌ای که به هر اثر هنری می‌افزاید کیفیت رابطه بین هنرمند و مخاطب را بهبود ببخشد و باعث رونق بازار تجارت الکترونیک آثار هنری و صنایع دستی شود.

مدیرعامل شرکت رابین گفت: رابین اولین شرکت برندینگ بسته‌بندی صنایع دستی و آثار هنری است و در کنار هر محصول کاتالوگی وجود دارد که هنرمند تولیدکننده را معرفی می‌کند و  در ضمن برای هر محصول یک محتوای علمی تولید می‌شود.

وی با اشاره به بازدید خود از چندی کارگاه صنایع‌دستی خاطرنشان کرد: محصول گلیم نقش برجسته که خاستگاهش استان ایلام بوده اکنون باید با نوآوری‌ تولید و عرضه شود بنابراین ما از هر طرح خلاقانه جدید استقبال می‌کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: