• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-2991-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

تاکید معاون استاندار بر افزایش مهارت‌ و کیفیت آموزش‌ در اشتغال روستایی و فراگیر

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: باید در مرحله دوم ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی نسبت به کیفیت بخشی به طرحها با ارائه آموزش ها و افزایش مهارت های متقاضیان اقدام شود در این زمینه فنی و حرفه‌‌ای و جهاددانشگاهی از ظرفیت مناسبی برخوردار هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «ایوب درویشی» در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری از پیگیری ابلاغ تسهیلات اشتغالزایی در فاز دوم خبر داد و اظهار کرد: در مرحله اول تسهیلات اشتغالزایی 121 میلیارد تومان به استان ابلاغ شد که در حال جذب کامل است و پیگیر ابلاغ اعتبار مرحله دوم هستیم  و باید با تقویت بعد نظارتی پروژه های اشتغال زایی را کیفیت بخشی کنیم

وی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی و فرمانداران در هر شهرستان به وفور طرح های بی نام صادر کنند تا آماده واگذاری به کسانی شود که اهلیت اجرایی دارند .

معاون استاندار ایلام با تأکید بر تسریع در روند جذب تسهیلات خاطر نشان کرد: باید ترتیبی اتخاذ شود تا طرح‌ها براساس مزیت‌های هر شهرستان دنبال شود و پروژه های اشتغال زایی برای جذب منابع و تسهیلات آماده معرفی به بانک ها شوند تا افرادی که توان اجرای پروژه های اقتصادی و اشتغال زایی دارند با مراجعه به ادارات نسبت به انتخاب پروژه های معرفی شده اقدام نموده و به سرعت برای اجرای آنها اقدامات لازم را صورت دهند .

درویشی گفت:  طرح های اشتغالزایی که معرفی می شوند بایستی توجیهات فنی، اقتصادی و مالی داشته باشند و فرد بتواند با خیال آسوده نسبت به اجرای آنها و دریافت تسهیلات اقدام کند.

وی با تاکید بر اینکه باید در مرحله دوم ارائه تسهیلات اشتغال‌زایی نسبت به کیفیت بخشی به این طرح ها با ارائه آموزش ها و افزایش مهارت های متقاضیان اقدام کنیم، در این زمینه فنی و حرفهخ‌ای و جهاددانشگاهی از ظرفیت مناسبی برخوردار هستند که باید از آن استفاده کرد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: