• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-395-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گفتگو

از «پشت‌قلعه» تا تهران؛ به عشق فوتبال/ فوتبالیست 12 ساله؛ چشم‌انتظار یاری هموطنان

«رضا» مهرماه امسال به کلاس ششم می‌رود، 12 ساله است، از سه سالگی، استعدادش را در فوتبال نشان داد و پدرش با وجود اینکه از نظر مالی تمکن ندارد اما استعدادش را به خوبی شناخته و از هیچ کمکی برای موفقیتش تاکنون دریغ نکرده است .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، رضا آرزو دارد فوتبالیست شود و پدرش هم با وجود اینکه کارگر ساختمانی است اما می‌خواهد با تمام توان و اراده به فرزندش، در رسیدن به آرزویش کمک کند و به همین دلیل هم این روزها از  روستای «پشت‌قلعه‌ی» آبدانان به تهران مهاجرت می‌کند .

ابراهیم رضایی، پدر رضا، در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: فرزندم به تشخیص مربیان مطرح استانی و کشوری دارای استعداد فوق‌العاده‌ای در فوتبال است و با تلاش‌های فراوان و بی‌وقفه هم اکنون فرزندنم در آکادمی "مهدی مهدوی‌کیا" پذیرفته شده است .

وی گفت: چون این مرحله آخرین فرصت برای منتخب شدن فرزندم بود، با وجود بضاعت ناچیز مالی و قرار داشتن در تنگنای اقتصادی، باید به تهران برویم تا رضا بتواند در کلاس‌های آموزش و تمرین شرکت کند اما زندگی در تهران آن هم برای یک کارگر ساختمانی در این شرایط بسیار سخت است، اما وقتی به آینده رضا و استعداد فوق العاده‌اش می‌نگرم، تحمل این سختی‌ها بر من آسان می‌شود .

رضایی ادامه داد: هم‌اکنون توانایی تامین هزینه‌های مالی مدرسه فوتبال و سایر نیازهای فرزندم برای طی این مسیر سخت را  ندارم و از هموطنان نوع دوست و خیراندیش می‌خواهم به محقق شدن رؤیای فرزندم کمک کنند .

رضا هم گفت: آرزو دارم که فوتبالیست مطرحی برای کشورم شوم و این قدر پیشرفت کنم تا بتوانم دست بچه‌های مثل خودم را بگیرم تا هیچ کسی به خاطر وضعیت مالی پایین و به خاطر زندگی در جایی غیر از تهران، با وجود داشتن استعداد و علاقه جا نماند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: