• یکشنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1393-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

ضیافت اندیشه‌ی اساتید دانشگاه ایلام آغاز شد

مراسم ضیافت اندیشه‌ی اساتید دانشگاه‌های استان در دانشگاه ایلام آغاز به کار کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «محمد علی‌اکبری» رئیس دانشگاه ایلام،  در افتتاحیه‌ی  ضیافت اندیشه اساتید، اظهار کرد: ضیافت اندیشه‌ی اساتید  در گذشته مربوط به تبلیغ ایئولوژیک یک تفکر خاص بود، اما الان متفاوت است و در راستای توانمدسازی و تقویت مهارت های اساتید برای ایجاد ارتباط موثر  با دانشجویان است.

  رئیس دانشگاه ایلام تأکید کرد: ضیافت اندیشه بهترین فرصت برای روی آوردن اساتید به تفکر و گفتگوهای دوجانبه و چند جانبه است و اگر زمینه ای فراهم شود اساتید به  گفتگو و تبادل نظر با هم بپردازند، یک فرصت مغتنم برای تجدید نظر پدید خواهد آمد و فرصت بی نظیری برای ارتقاء مهارت ها اساتید فراهم می‌شود.

  علی‌اکبری خاطرنشان کرد: در چند سال اخیر اهتمام زیادی برای ارتقاء سطح آموزشی و پژوهشی و حل مشکلات اساتید انجام گرفته و با برنامه مدون استخدام 20 عضو هیأت علمی در سال، ان شاء الله زمینه توسعه بیشتر دانشگاه فراهم می‌شود.

رئیس دانشگاه ایلام  یادآور شد: با تلاش اساتید و دانشجویان دانشگاه ایلام، سرانه تولید علم در دانشگاه در سطح بالایی قرار دارد دارا بودن رتبه سی و دوم درسطح کشور و قرار گرفتن در ردیف دانشگاه علامه طباطبایی، نشانه خوبی از اهتمام اساتید و دانشجویان دانشگاه اسلام به پژوهش  و افق روشنی فراروی دانشگاه می باشد .

در ابتدای این نشست، حجت الاسلام دکتر غیاثی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه توضیحات کوتاهی را درباره روند برگزاری  طرح ارائه کرد و سپس دکتر علی محمدی، دبیر طرح هم اندیشی اساتید نهاد نمایندگی، درباره شرایط و ضوابط برگزاری طرح توضیحاتی را ارائه داد .

هشتمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه ایلام، با مدیریت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، به مدت پنج روز از روزهای شنبه هفدهم تا چهارشنبه بیست و یک شهریور با شرکت 25 نفر از اساتید و با تدریس دکتر سیدحسن اسلامی و دکتر عباس مهرگان از اساتید دانشگاه‌های قم در دانشگاه برگزار می‌شود.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: