• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-2491-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

معاون سازمان برنامه و بودجه به ایلام می‌آید

در هفته اول مهر دکتر «سعید نمکی» در سفر به ایلام براي پروژه‌هاي علمي و فرهنگي و اجتماعي استان تصمیم‌گیری خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، روابط عمومی استانداری در گزارشی به این شرح ، از زبان استاندار، دیدارهای سلیمانی دشتکی را در هفته‌ی گذشته با برخی مسئولان کشوری تشریح کرد.

طی نشستی که با آقاي دكتر نوبخت معاون محترم رئيس جمهور داشتم دستورات خوبي در خصوص صدور مجوز ماده ٢٣در خصوص جاده ايلام -ملكشاهي -مهران و جبران خسارت زلزله ٩٦ گرفتیم ودر خصوص مطالبات بازنشستگان سال ٩٦ و ٩٧ نیز دستوراتی صادر كردند .

در جلسه اي كه با آقاي دكتر نمكي معاون علمي فرهنگي ،اجتماعي سازمان برنامه و بودجه انجام گرديد مقرر گرديد در خصوص تامين اعتبار بيمارستان ٣٧٦ تختخوابي ايلام مساعدت لازم انجام گيرد و همچنين از وی دعوت شد در هفته اول مهر ماه به اتفاق تيمی از كارشناسان سازمان به ايلام سفر کنند و براي كل پروژه‌هاي علمي و فرهنگي و اجتماعي استان بررسي و تصميمات لازم گرفته شود .

جلسه ای به اتفاق نمايندگان محترم استان با آقاي جلالي مدير كل تقسيمات كشوري داشتیم كه حدود ١/٥ ساعت بطول انجاميد تصميماتي در خصوص ارتقاء برخي بخشها به شهرستان و بعضي دهستانها به بخش و همچنين مراكز بخش ها به شهر و پيشنهاد ارتقاء برخي مناطق روستايي به مناطق شهري گرفته شد .

نشستی دیگر با حضور معاون محترم توسعه آقاي دكتر درويشي بهمراه نمايندگان محترم استان با آقاي محسني بندپي سرپرست وزارت تعاون ،كار و رفاه اجتماعي و معاونين مربوطه داشتیم

در اين جلسه با اعلام اينكه ٥٠درصد سهم اشتغال ابلاغي استان كاملا جذب شده است درخواست کردیم ٥٠درصد بعدي به استان ابلاغ گردد ودر مورد كيفيت جذب ٥٠درصد دوم پیشنهاد شدبا استفاده از طرح هاي مطالعه شده هر شهرستان باتوجه به اولويت ها و مزيت ها و نيز ارائه و تهيه مجوزهاي بي نام انجام گیرد كه مورد استقبال آقاي محسني بند پي قرار گرفت و همچنين در رابطه با كمك به مددجويان بهزيستي و مسائل مربوط به بيمه و درمانگاههاي تامين اجتماعي در خواستهايي شد در اين جلسه نمايندگان محترم مسائل حوزه انتخابي خود را بيان نمودند ودرپايان آقاي محسني بند پي قولهاي مساعدي دادند از جمله مقرر شد ايستگاه اورژانس بدره تا ٢٥ شهريور افتتاح گردد .

در جلسه با آقاي انصاري در مورد مساعدت در ارتقاء وضعيت عمومي نيروهاي قراردادي و همچنين تقاضاي رديف هاي جديد و تكميل براي تخصيص رديف استخدامي براي شهرستانها و بخش هاي جديد و همچنين براي جايگزين نيروهايي كه به نحويي از سيستم خارج ويا بازنشسته شدند گفتگو هایی شد و مقرر شداكيپي به استان سفر داشته و از نزديك وضعيت را بررسي و تصميمات لازم گرفته شود .

در جلسه با حاج محمدي در خصوص پيگيري دستورات گذشته و همچنين تخصيص ٥٠درصد از اعتبار باقي مانده بيمارستان ايلام تا آخر امسال قول مساعد گرفته شد .

در جلسه ای كه با تقوي نژاد معاون محترم وزير اقتصاد و رئيس امور مالياتي كشور داشتیم ،در رابطه با مشكلات ٢٥ شهرداري استان و با توجه به نداشتن درآمد و كسري شديد بودجه شهرداريها و تعويق در پرداخت حقوق كاركنان مذاكره شد و مقرر گرديد كه مساعدت لازم به عمل آيد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: