• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-2391-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

مدیران در جذب اعتبارات ملی جهادی عمل کنند/ مدیران از حضور در بین مردم نترسند

استاندار ایلام با تاکید بر اینکه مدیران نباید از حضور در بین مردم بترسند، گفت :  هر چند بیکاری در استان بیداد می‌کند اما اگر مدیران برای استفاده از پتانسل‌های موجود در استان به صورت جهادی عمل کنند قطعاً به نتیجه خواهیم رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در جلسه جذب اعتبارات و تخصیص طرح‌های ملی و استانی اظهار کرد: هر کدام از دستگاه‌های اجرایی که در جذب اعتبار ردیف‌های ملی ناموفق باشد، اعتبارات استانی را به او اختصاص نخواهیم داد .

وی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان خواست تا در جهت جذب اعتبار دستورات لازم را از مدیران بالادستی حوزه خود اخذ کنند و تصریح کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با مراجعه به مرکز، تمام توان خود را برای جذب اعتبارات ملی به کار بگیرند .

استاندار ایلام با اشاره به رایزنی‌های هفته گدشته تیم مدیریتی استان اظهار کرد: نشست‌ها و رایزنی‌های متعددی با مدیران ارشد ملی انجام گرفت که در این زمینه مدیران دستگاه های اجرایی باید تلاش خود را برای جذب اعتبارات این دیدارها به کار بگیرند .

سلیمانی‌دشتکی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان با بیان اینکه باید از  تجربیات مرحله اول اعتبارات توسعه درس گرفت، گفت: مدیران دستگاه های اجرایی تمام تلاش خود را برای جذب مرحله دوم اعتبارات توسعه روستایی و سوق دادن اعتبارات این بخش به بخش های عمرانی پروژه های کشاورزی به کار بگیرند .

استاندار ایلام با اشاره به جذب تسهیلات حوزه کشاورزی استان تصریح کرد:پروژه‌های بزرگی در این زمینه در استان وجود دارند که به طور قطع با جذب اعتبارات این حوزه می توان اشتغالزایی مناسبی را ایجاد کرد .

وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع بیکاری جوانان اشاره کرد و گفت: بیکاری در استان بیداد می کند اما اگر مدیران برای استفاده از پتانسل‌های موجود در استان به صورت جهادی عمل کنند قطعاً به نتیجه خواهیم رسید .

استاندار ایلام مرحله دوم اشتغال روستایی، مرحله دوم اشتغال فراگیر، وام های اشتغالزایی کمیته امداد و بهزیستی را فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال در استان دانست و ادامه داد: اگر همدلی و هم‌افزایی سرلوحه کار مدیران باشد به طور حتم بر مشکل بیکاری جوانان این دیار غلبه خواهیم کرد .

سلیمانی‌دشتکی در پایان از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست، خود را برای مردم و خدمت به جامعه وقف کنند و خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی با حضور در بین مردم مشکلات آنان را بشنوند و برای رفع دغدغه های آنان تدابیر و برنامه ریزی های لازم را بیاندیشند .

وی با اشاره به بازدید خود از بازار و دیدارهای مردمی هفته‌ی گذشته گفت: اگر مسئولان صادقانه با مردم گفتگو کنند آنها هم مشکلات را تشخیص می‌دهند و برای رفع تنگناها نهایت همکاری را خواهند کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: