• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-1093-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گفتگو

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام:

آموزش دهیاران به مدیریت بهتر روستاها کمک می‌کند / اعزام 10 دهیار استان به المپیاد کشوری

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام گفت: خوشبختانه دولت تدبیر و امید اعتبارات خاصی را برای حوزه روستایی در نظر گرفته و امیدواریم  آموزش‌ها و  بازآموزی اندوخته‌های علمی دهیاران زمینه استفاده بیشتر و بهتر را از این منابع فراهم کند.

«احمد کرمی» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، ضمن قدردانی از همکاری‌های جهاددانشگاهی در برگزاری پنجمین آزمون مکاتبه‌ای دهیاران استان، اظهار کرد: دهیاران به عنوان مدیران روستایی نقش بسیار مهمی در تحقق اهداف دولت در روستاها دارند و آموزش مستمر نیز زمینه این نقش‌آفرینی را به بهترین وجه ممکن می‌سازد.

وی با بیان اینکه دهیاران نیز باید این آموزش‌ها را جدی بگیرند چون آموزش اساس پیشرفت و توسعه است، گفت: این آزمون در 5 بخش مرتبط با حوزه اختیار دهیاران شامل     برگزار شد و منتخبین این آزمون به تعداد 10 نفر در المپیاد کشوری دهیاران اعزام خواهند شد.

معاون استاندار ایلام گفت: ساخت و ساز و ساماندهی پسماندها و کارآفرینی از جمله مقوله‌هایی است که نیازمند نگاه علمی هستند و مجموعه معاونت عمرانی استانداری و مدیریت امور روستایی در این زمینه تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا شاهد به کارگیری آخرین قوانین در زمینه‌های عمرانی باشیم.

کرمی با تاکید براینکه خوشبختانه دولت تدبیر و امید اعتبارات خاصی را برای حوزه روستایی در نظر گرفته است، تصریح کرد: امیدواریم این آموزش‌ها و  بازآموزی اندوخته‌های علمی دهیاران زمینه استفاده بیشتر و بهتر را از این منابع فراهم کند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، این آزمون با حضور بیش از 200 نفر از دهیاران برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: