• چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-2192-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

از استاندار ایلام به ایران؛/ شما بدهکار مردم ایلام هستید

ایسنا، منطقه ایلام – یادداشت

سعید انوری‌پور – فعال سیاسی

امروز استاندار ایلام با حضور در یک برنامه تلویزیونی که به صورت زنده از شبکه دوم سیما پخش شد با مردم ایران گفتگو کرد، گفتگویی  بسیار ارزشمند و قابل تقدیر که نشان داد دلسوز بودن و پای کار بودن و  اشرافیت بر موضوعات بومی و غیربومی نمی‌شناسد.

«قاسم سلیمانی‌دشتکی» این سیاستمدار 63 ساله امروز  به خوبی اشاره کرد که ایران اسلامی به ایلام مرزدار بدهکار است چرا که در طول 8 سال که مردان ایلامی در خط مقدم بودند و شیرزنان در کوه و کمر زندگی را اداره می‌کردند، استان‌های دیگر توسعه می‌یافتند، بنابراین نیاز است همه‌ی مسئولان نظام تلاش کنند تا این عقب‌ماندگی‌ها جبران شود.

قابلیت‌ها و پتانسیل‌های استان و تلاش برای کارهای مهم اقتصادی در حوزه نفت و گاز و خصوصا مرز از دیگر نکاتی بود که استاندار ایلام به آن اشاره کرد و با تحلیلی کارشناسانه تصویب منطقه آزاد مهران را حرکتی نو برای توسعه‌ی استان دانست و از همه‌ی سرمایه‌گذاران دعوت کرد تا ایلام را دریابند، دعوتی که امیدواریم با پیگیری‌های واقعی نماینده عالی دولت در استان به نتیجه برسد.

صراحت لهجه‌ی استاندار ایلام زمانی قابل تقدیرتر می‌شود که در پاسخ این سوال خبرنگار صداو سیما که 7 سال که از بخش دولتی فاصله گرفتید، کجا بودید؟ گفت: من و 4 فرزندم کار اقتصادی کردیم و در این 7 سال ، 400 شغل ایجاد کردیم و از هیچ رانتی استفاده نکردیم و در طول دوران مدیریتم فرزندانم را ورود مطلقا ممنوع کردم و دقیقا این همان نکته‌ای است که مردم می‌خواهند و از مسئولان مطالبه می‌کنند.

پای کار بودن استاندار به اذعان همه‌ی مدیران و کارشناسان نویدخش روزهای خوبی برای ایلام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: