• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-1390-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل بهزیستی استان:

10 واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی ایلام واگذار شد

مدیرکل بهزیستی استان ایلام  در مراسم واگذاری 10 واحد مسکونی به مددجویان، گفت: هم‌ا کنون 1495 مددجو زیر پوشش فاقد مسکن هستند که از این شمار 874نفر در مناطق شهری و 621نفر نیز در مناطق روستایی سکونت دارند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «زهرا همتی»  با بیان اینکه  برای ساخت این تعداد واحد مسکونی 970میلیون ریال اعتبار از سوی این اداره کل به مددجویان پرداخت شده است، اظهار کرد:این تعداد واحد مسکونی در مناطق شهری و روستایی استان احداث و مبلغ اعتبار هزینه شده در قالب کمک بلاعوض به مددجویان پرداخت شده است .

وی گفت:  علاوه بر این از ابتدای امسال 98واحد مسکونی به مددجویان زیر پوشش تحویل که در این زمینه نیز 9میلیارد و 690 میلیون ریال اعتبار هزینه شده اما ،همچنان یک هزار و 495 مددجوی زیر پوشش فاقد مسکن هستند که از این شمار 874نفر در مناطق شهری و 621نفر نیز در مناطق روستایی سکونت دارند .

مدیرکل بهزیستی ایلام با بیان اینکه از این تعداد 481 مددجو دارای زمین بوده و مابقی فاقد زمین هستند، گفت: با توجه به محدود بودن اعتبارهای دولتی برای تامین مسکن مددجویان نیازمند مشارکت و همراهی افراد خیر و نیکوکار هستیم .

به گفته وی، در مجموع تاکنون بیش از یک هزار واحد مسکونی توسط اداره کل بهزیستی ایلام برای مددجویان زیر پوشش احداث شده است

مراسم  واگذاری 1573  واحد مسکونی ویژه مددجویان بهزیستی با حضور «انوشیروان محسنی بندپی» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز شنبه از طریق ویدئو کنفرانس در محل اداره کل بهزیستی ایلام برگزار که از این شمار 10 واحد به معلولان و مددجویان ایلام تعلق داشت.

بیش از 20هزار نفر در استان ایلام زیر پوشش خدمات بهزیستی قرار دارند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: