• جمعه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-1492-5
  • خبرنگار : 920916
  • منبع خبر : گزارش

پیام جلسه سؤال از رئیس‌ جمهور، اتحاد و همدلی در راستای رفع مشکلات اقتصادی مردم است

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام گفت: پیام مهم جلسه سؤال از رئیس ‌جمهور در مجلس شورای اسلامی، وحدت و دعوت سیاسیون برای اتحاد و همدلی در راستای رفع مشکلات اقتصادی مردم است.


به گزارش ایسنا منطقه ایلام، حجت الاسلام و المسلمین «محمدنقی لطفی» امام‌جمعه ایلام، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ایلام، اظهار کرد: نارضایتی نسبت به عملکرد اقتصادی دولت بسیار بالا است

وی با بیان اینکه جلسه سؤال از رئیس‌جمهور در مجلس شورای اسلامی نماد اخلاق به‌ دور از برخوردهای سیاسی و جناحی بود، افزود: نمایندگان مجلس در نحوه سؤال پرسیدن متانت و حسن اخلاق را در بیان واقعیت‌های کشور به خرج دادند.

امام‌جمعه ایلام اضافه کرد: نمایندگان در خانه ملت به‌ دور از حواشی فقط سؤالات را مطرح کردند و رئیس‌جمهور هم تا حدودی و بدون خشونت در بیان در درون چارچوب سؤالات مجلسی‌ها سخن گفت و از اظهارات خارج موضوع خودداری کرد .

لطفی گفت: پیام سؤالات نمایندگان مجلس و پاسخ رئیس‌جمهور این نتیجه را داد که در اوضاع وخیم اقتصادی دیگر فرصتی برای بحث‌های چالشی جناحی و سیاسی نیست و درک و فهم مشترک ایجاد شده و نارضایتی مردم جایی برای دعواهای سیاسی باقی نگذاشته است .

وی تصریح کرد: پیام دیگر مراسم سؤال از رئیس‌جمهور وحدت و دعوت سیاسیون برای اتحاد و همدلی در راستای رفع مشکلات اقتصادی مردم هم مزید بر علت شد تا این پیام به جامعه منتقل شود که زمان دعواهای سیاسی به پایان رسیده است .

نماینده ولی فقیه در استان ایلام با بیان اینکه عامل اصلی بروز مشکلات مدیریت ناکارآمد و سیاست‌های غلط بوده نه تحریم دشمنان، افزود: قانع نشدن نمایندگان مجلس از پاسخ رئیس‌جمهور دلیل بر این واقعیت است که تیم اقتصادی دولت تدبیر و امید در کنترل قیمت ارز و سکه و غارت منابع ارزی کشور و گرانی‌های سرسام‌آور مسکن و خودرو نه ‌تنها موفق عمل‌ نکرده بلکه خود سبب بسیاری از مشکلات و معضلات شد .

امام‌جمعه ایلام با اشاره به هفته دولت و سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر بهترین الگوی ساده زیستی، تعهد، ولایتمداری برای مدیران و دولتمردان هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تصویب لایحه کلیات منطقه آزاد تجاری مهران، خاطرنشان کرد: تلاش نمایندگان مجلس و استاندار ایلام در تصویب منطقه آزاد تجاری مهران قابل‌تحسین است.

امام‌جمعه ایلام اظهار کرد: تلاش نمایندگان مجلس و استاندار ایلام در تصویب منطقه آزاد تجاری مهران قابل ‌تحسین است، این موفقیت را به مردم تبریک گفته و امیدوارم تحقق این مهم گامی در راستای رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان باشد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: