• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-1591-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

استاندار ایلام:

تبدیل مهران به منطقه آزاد منشاء تحولات اقتصادی برای استان خواهد بود

استاندار ایلام گفت: تصویب منطقه آزاد تجاری مهران آبستن تحولات بزرگ توسعه ای و اشتغالزایی فراوان برای استان خواهد شد

به گزارش ایسنا، در پی در پی تصویب کلیات منطقه آزاد مهران قاسم سلیمانی دشتکی در پیامی اظهار کرد:بعد از تلاش‌های گسترده تمامی دلسوزان استان نمایندگان محترم استان در مجلس شورای اسلامی در گذشته و حال، نماینده محترم ولی فقیه و مجموعه کارگزاران نظام و دولت در استان منطقه آزاد تجاری مهران به تصویب رسید .

وی این موفقیت بزرگ را به آحاد مختلف مردم شریف ایلام تبریک گفت و تصریح کرد: ایلام شایسته توسعه است و قطعا تصویب منطقه آزاد تجاری مهران آبستن تحولات بزرگ توسعه ای و اشتغالزایی فراوان برای استان خواهد شد و بایست قدر این موفقیت بزرگ را دانست .

استاندار ایلام با بیان اینکه  هر وقت در امور  پیش‌رو اتحاد وحدت داشته ایم موفق شده ایم و امروز حاصل و خروجی این اتحاد و وحدت را در این موفقیت بزرگ به نظاره نشسته ایم، گفت: از همه کسانی که در تصویب کلیات منطقه آزاد تجاری مهران نقش داشته‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم .

وی ابراز امیدواری کرد در ادامه مسیر که با اتحاد و وحدت مثال‌زدنی که اکنون در ایلام شکل گرفته است مسائل و مشکلات استان یکی پس از دیگرای از سر راه برداشته شود و آینده ای روشن در پیش روی ایلامیان عزیز قرار گیرد.

منطقه آزاد مهران با استفاده از مزیت‌ها و مشوق‌های نهادی حاکم بر نظام مناطق آزاد، تقویت تعاملات موثر اقتصادی با بخش مرکزی عراق و جلب و جذب صنایع و کسب و کارهای برخوردار از بازار در این بخش از عراق، تسریع در تکمیل و توسعه زیرساخت‌های لازم برای توسعه و عمران منطقه‌ای و ارتقای سطح زندگی ساکنان استان ایلام از طریق سرمایه‌گذاری‌ها و کسب و کارها و رونق اقتصادی در این قطعه از جغرافیایی ارزشمند میهن اسلامی را در دستور کار خواهد داشت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: