• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 976-593-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

سردار سنایی‌راد:

با حفظ وحدت و همدلی از این پیچ تاریخی خواهیم گذشت

معاون سیاسی دفتر عقیدتی فرماندهی کل قوا گفت: همانطور که در جنگ نظامی هشت ساله ابهت پوشالی قدرت های استکباری را شکستیم و بی تردید با حفظ وحدت و همدلی از این پیچ تاریخی که امروز توسط آمریکا ایجاد شده نیز خواهیم گذشت .

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، سردار «رسول سنایی‌راد» در مراسم بزرگداشت سالروز شهدای هشتم شهریور سال 1360 گفت: شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر موجب شناسانده شدن چهره واقعی منافقین و عوامل ضد انقلاب شد .

وی ادامه داد:این  دو شخصیت برجسته الگوهای واقعی و حقیقی خدمت بی منت به مردم بوده و شیوه ساده زندگی آنها از عوامل محبوبیت آنان در اذهان مردم است .

سنایی راد در ادامه با اشاره به این که دشمن در صدد ایجاد آشوب و جنگ داخلی در ایران بوده گفت:امروز اعمال فشارهای اقتصادی و تحریم های ظالمانه با هدف ایجاد تقابل بین ملت و نظام است .

وی افزود: سازش و تسلیم در برابر آمریکا و تحریم های اقتصادی برای جلوگیری از چهل ساله شدن انقلاب اسلامی که خشم دشمنان را برانگیخته به مانند دیگر توطئه های سالهای گذشته بی تردید شکست خواهد خورد .

معاون سیاسی دفتر عقیدتی فرماندهی کل قوا گفت: ما در جنگ نظامی هشت ساله ابهت پوشالی قدرت های استکباری را شکستیم و بی تردید با حفظ وحدت و همدلی از این پیچ تاریخی که امروز توسط آمریکا ایجاد شده نیز خواهیم گذشت .

وی با بیان اینکه تحریم های اقتصادی می تواند فرصتی برای خوداتکایی هر چه بیشتر و کسب استقلال اقتصادی باشد خاطرنشان کرد : امروز مردم به این نتیجه رسیده اند که دولت آمریکا غیر قابل اعتماد بوده و باید با همگرایی و  وحدت هر چه بیشتر در جهت عبور از شرایط موجود بهره برد .

سنایی راد افزود: اراده ملت برآمده از مکتب اسلام و ارزشهای انقلابی بوده و بی تردید پرهیز از دعواهای بیهوده سیاسی و تلاش در جهت رفع مشکلات جامعه  با همدلی و همگرایی قوای سه گانه  نیاز امروز است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: