• سه شنبه ۱۶ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1793-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

/38 سال با جهاد دانشگاهی/

مدیرکل امور مالیاتی استان: جهاددانشگاهی نهادی فرهنگ‌ساز است

مدیرکل امور مالیاتی استان در آستانه سی و هشتمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی از بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام بازدید کرد و گفت: جهاد دانشگاهی نهادی تأثیرگذار در فرهنگ سازی است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «رضا امیدی» در حاشیه‌ی این بازدید اظهار کرد: جهاد دانشگاهی نهادی تأثیرگذار در فرهنگ‌سازی در جامعه است.

وی با اشاره به دوره‌های مختلف آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، گفت: جهاد دانشگاهی با ارائه آموزش‌های مختلف در زمینه مالیات می‌تواند موجب ارتقاء فرهنگ مالیاتی در جامعه شود.

امیدی در بازدید از ستاد راهبری طرح نوین مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام افزود: طرح‌های اشتغال‌زایی که پیش از این طرح در کشور اجرا شد با نتیجه مطلوب همراه نبود بخشی از این ناکامی‌ها به فرهنگ کار در جامعه بازمی‌گردد و بخشی نیز به کارشناسی طرح‌ها مرتبط بوده است.

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام ضمن تایید آیتم‌های گنجانده شده در طرح گفت: علاوه بر رشته‌های شغلی که در طرح برای استان ما در نظر گرفته شده است رشته‌های دیگری نیز می‌توان در آن لحاظ کرد که برای مردم مفید واقع شود.

وی افزود: امکان تأمین برخی حلقه‌های برخی رشته‌ها نظیر فرشبافی، نخ‌ریسی و گلیم‌بافی در داخل استان وجود دارد که باید به فکر فراهم کردن آنها هم باشیم.

امیدی خاطرنشان کرد: برای تعریف رشته‌های جدید در این طرح با دستگاه‌های اجرایی مرتبط رایزنی شود ما نیز هر کمکی بتوانیم در این خصوص انجام می‌دهیم.

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام موفقیت طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی را کمک به اقتصاد کشور دانست و گفت: موفقیت متقاضیان طرح به معنی کسب و کار و افزایش درآمد آنها و به تبع آن افزایش درآمدهای مالیاتی می‌شود.

امیدی همچنین با حضور در خبرگزاری ایسنا، ضمن تبریک روز خبرنگار به سوالات خبرنگاران این خبرگزاری پاسخ داد که به زودی منتشر خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: