• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-1891-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

بیجندی خبر داد:

ورود به فاز دوم طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی

رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی از ورود طرح "توسعه مشاغل خانگی" به فاز دوم خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، جلسه ویدئو کنفرانس "بررسی اجرای طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی" با حضور رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی و مسئولان اجرایی در استان‌های ۹گانه پایلوت طرح برگزار شد.

دکتر محمد صادق بیجندی، رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های جهادگرانه مسئولان طرح در استان‌های پایلوت اظهار کرد: از این پس که وارد مرحله دوم طرح می‌شویم کار سخت‌تر و حساس‌تر می‌شود و باید به گونه‌ای عمل کنیم که این طرح به عنوان یک برند بر نام سترگ جهاد دانشگاهی بدرخشد.

وی با اشاره به اینکه این کار را باید با همدلی و کار تیمی جلو برد گفت: سامانه طرح مشاغل خانگی با کار تیمی ارتقا یافته فیلم‌های آموزشی بسیار خوبی روی آن بارگذاری شده که در کار آموزش الکترونیک مفید است.

بیجندی دسترسی به منابع آموشی موجود در سامانه را فرصت مغتنمی برای متقاضیان نیازمند آموزش دانست و افزود: در حال حاضر سامانه به ابزاری آموزشی در دسترس همگان قرار گرفته است که در آن آموزش، مشاوره، شبکه‌سازی و اتصال به بازار را می‌توان فراگرفت.

رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی خاطرنشان کرد: ما ثابت کردیم کار علمی در کشور جواب می‌دهد و اکنون به دانش و تجربه‌ای در زمینه اشتغال رسیده‌ایم که در طرح‌های بعدی، پشتوانه هنگفت و قابل اتکایی است.

به نقل از سامانه خبری طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی، وی گفت: تاکید ما بر تقویت و به‌کارگیری پشتیبان‌ها و همچنین برندهای محلی و استانی است. تلاش ما این است که برندهای محلی را به برندهای ملی متصل کنیم ضمن اینکه هیچ مشکلی برای تامین مالی برندهای استانی نداریم اما آنها باید طرح ارائه و آن‌را در سامانه کارا ثبت کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: