• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-1292-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

تاکید استاندار ایلام بر اجتناب از تنگ‌نظری در خدمت به مردم

استاندار ایلام گفت: برای بالا بردن رضایتمندی در جامعه و غبله کردن با مشکلات موجود، مدیران دستگاه های اجرایی با مردم باشند و باید تمام تلاش خود را به کار بگیرند و در کنار یکدیگر کار کنیم و کار کنیم و کار بکینم !

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان ایلام، خواستار وفاداری مدیران به مردم و نظام شد و اظهار کرد: همانگونه که مردم به نظام و انقلاب وفادار هستند، مدیران نیز باید با شنیدن حرف های مردم و اتخاذ تدابیر لازم، وفاداری خود را اثبات کنند .

وی، تلفیق تجربه و پیگیری را یکی از مهمترین راهکارهای رفع مشکلات دانست و افزود: مدیران نباید به صورت بخشنامه ای کارها را پیش ببرند، بلکه با ارائه راهکارهای لازم و به کار گرفتن خلاقیت و نوآوری پاسخگوی مردم، نظام، دولت و خدای خود باشند .

استاندار ایلام، پیگیری روزانه ایجاد پتروشیمی های دره شهر و هلیلان را خواستار شد و ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی با ارائه اطلاعات به روز و دعوت از سرمایه گذاران زمینه ایجاد اشتغال و خلق ثروت در استان را فراهم آورند .

رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان، با بیان اینکه "اگر مردم ناامید شوند باید احساس خطر کنیم" گفت: متاسفانه برخی سیاه نمایی ها در راستای ناامید کردن مردم است در حالی که ما نباید زحمات و تلاش های انجام شده را نادیده گرفته شود .

سلیمانی دشتکی، دشمنی ایران و امریکا را یک دشمنی مبنایی دانست و اظهار کرد: دشمنان نظام در کنار آمریکا تمام توان خود را برای ایجاد و راه اندازی جنگ روانی علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته اند .

وی، شرایط امروز کشور را بسیار بهتر از اوایل انقلاب و دوران جنگ تحمیلی دانست و گفت: این خباثت ها و دشمنی ها مربوط به امروز نیست و در اولین روزهای پس از انقلاب این تحریم ها آغاز شد و دشمن با روش های مختلف و متعدد در پی از پا درآوردن نظام بوده اند اما مردم ما از نظام دفاع کردند و همواره وفاداری خود را به نظام و انقلاب به اثبات رسانده اند .

استاندار ایلام، شرایط کشور در ابتدای انقلاب را بسیار دشوار تر از وضعیت امروز دانست و ادامه داد: در آن شرایط پیچیده و دشوار با اتحاد و همدلی عبور کردیم و امروز نیز همچون گذشته نیازمند اتحاد و همدلی هستیم تا بر مشکلات غلبه کنیم .

سلیمانی دشتکی در ادامه خواستار استفاده حداکثری از ظرفیت سدها و حوزه گردشگری ایلام شد و خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی با دید مثبت تمام توان و ظرفیت خود را برای جذب اعتبارات و تسهیلات حوزه اشتغال و توسعه روستایی به کار بگیرند .

وی درپایان به مدیران دستگاه های اجرایی یک توصیه مهم کرد؛ مدیران برخی تنگ نظری ها را کنار بگذارند و دنبال راهکار برای حل مشکلات مردم باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: