• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-1390-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گفتگو

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری خبر داد:

اجرای طرح مهارت‌های اولیه امدادی برای بانوان

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری از اجرای طرح مهارت‌های اولیه امدادی برای بانوان ایلامی خبر داد.

«مریم شادیوند» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از اجرای این طرح ارتقاسطح دانش ، اطلاعات و مهارت‌های اولیه امداد ونجات برای اقشار مختلف بانوان در مقابله با بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه است.

وی با بیان اینکه این طرح با همکاری جمعیت هلال احمر استان و فرمانداری‌های تابعه و سایرادارات ونهادها درسطح استان آغاز شده است، تصریح کرد: برنامه‌ریزی برای آموزش ۳۰۰۰ نفراز بانوان هم‌استانی در سطح 10 شهرستان استان انجام گرفته است.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری  ایلام تصریح کرد: پس از ارائه این آموزش‌ها انتظار می‌رود بانوان آموزش دیده در قالب طرح ،شیوه‌های مواجهه اصولی با تهدیدات و بلایای طبیعی و حوادث مختلف را بیاموزند تا امدادگر خود و سایر افراد خانواده خود شوند.

شادیوند گفت: این طرح به این شکل و دراین سطح از همکاری و تعاملات بین‌بخشی که با هدف عمومیت بخشی به مهارت‌های تخصصی طراحی شده و به طور خاص پتانسیل موجود در جمعیت هلال احمر در قالب آموزش‌های مهارت‌های امداد ونجات در نوع خود کم‌نظیر است .

وی تصریح کرد: طرح‌های مختلف توانمندسازی بانوان استان در دفتر بانوان برنامه‌ریزی و تدوین شده که به تدریج و با تاکید برنگاه به بانوان در سطح همه شهرستانها به مرحله اجرا درخواهد آمد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: