• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-1093-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

/38 سال با جهاد دانشگاهی/

جهاددانشگاهی در جاده توسعه کشور برای خودش نقش تعریف کرده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام در بازدید از جهاد دانشگاهی واحد ایلام گفت: جهاد دانشگاهی در جاده توسعه کشور برای خود نقش تعریف کرده و همواره با نگاه حل مسئله به صورت علمی وارد شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «ایوب دویشی» در آستانه 16 مرداد، با حضور در جهاددانشگاهی واحد ایلام، بعد از بازدید از از بخش‌های مختلف این واحد بازدید به عمل آورد و با تبریک سالروز تاسیس این نهاد،  اظهار کرد: جهاد دانشگاهی همواره در کنار مدیریت اجرایی کشور بوده و با ایده‌پردازی به نظام اجرایی کشور کمک کرده است.

درویشی با اشاره به اینکه جهاد دانشگاهی خود را با عملکردش تعریف کرده است، افزود: جهاد دانشگاهی نهادی چابک است که خود را درگیر بروکراسی و پیچ و خم‌های اداری نکرده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری ایلام با بیان اینکه جهاد دانشگاهی در جاده توسعه کشور برای خودش نقش تعریف کرده است، گفت: این مجموعه همواره به مسائل با نگاه حل مسئله و به صورت علمی وارد شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام در جریان بازدید از ستاد راهبری طرح الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام، کیفیت اجرای طرح در مرحله ثبت نام و غربالگری مثبت ارزیابی و از بسته شدن زودهنگام سامانه در حین ثبت نام متقاضیان استان، گلایه کرد.

وی در بازدید از ستاد راهبری طرح نوین مشاغل خانگی در جهاد دانشگاهی واحد ایلام اظهار کرد: این طرح می‌تواند خلایی که در ایجاد اشتغال در استان داریم را پر کند.

درویشی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی می‌خواهد در جریان این طرح حلقه‌های اشتغال را به یکدیگر متصل و اشتغال پایدار ایجاد کند گفت:  پیشنهاد ما این است که جهاد دانشگاهی مطالعات لازم را به عمل آورد و آن را از مشاغل خانگی به دیگر مشاغل تعمیم دهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام تلاش این طرح را ایجاد اشتغال خانگی و بهبود روند تولید دانست و خاطرنشان کرد: بسیاری از واحدهای تولیدی کوچک و بزرگ ما مشکل مدیریتی دارند، برخی نیز به بازار مناسب دسترسی ندارند در اینجا برای این معضلات فکر شده است که امیدواریم این الگو به سایر فرم‌های اشتغالزایی نیز سرایت کند.

در جریان این بازدید سید غلامرضا حسینی، رییس جهاد دانشگاهی استان ایلام گزارشی از فعالیت‌های این واحد را ارایه کرد.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: