• چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-1391-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

خانه مسافرهای مهران بی‌نصیب از حضور زائران عتبات!

مدیرکل میراث فرهنگی استان ایلام گفت: باید در توزیع مسافران که عموما زائران عتبات هستند در خانه مسافرهای مهران عدالت رعایت شود نه اینکه فقط دو مهمانسرای حج و زیارت و شمسا از این فرصت بهره‌مند شوند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «عبدالمالک شنبه‌زاده» در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: در شهرستان مهران 60 خانه‌مسافر داریم که بنا به اهمیت استحکام بناها دارای پایان کار بودن این واحدها محرز شده است.

وی با بیان اینکه از مدیریت حج و زیارت استان انتظار می‌رود در توزیع مسافر بین خانه‌مسافرخانه‌ها عدالت را رعایت کند، تصریح کرد: متولیان این واحدهای اقامتی معتقدند حج و زیارت و شمسا مسافران را بر اساس عدالت در بین خانه مسافرها تقسیم نمی‌کنند و برخی از این واحدهای اقامتی از حضور مسافر بی‌نصیب می‌مانند.

استاندار ایلام نیز در این زمینه اظهار کرد: باید با ایجاد جذابیت و اطلاع‌رسانی درست زمینه شب ماندگاری زائران عتبات را در استان فراهم کرد.

وی تاکید کرد: اینکه حج و زیارت در سیستم گردشگری راه پیدا کند اشتباه است  و باید در گسیل داشتن مسافران به خانه‌مسافرها عدالت رعایت شود تا همه فعالان این عرصه از این نعمت متنعم شوند.

موضوع ساماندهی خانه مسافرهای مهران یکی از دستورات نشست اقتصاد مقاومتی بود.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: