• سه شنبه ۹ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-1291-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی:

ایلام در زمینه طرح اشتغال روستایی وفراگیر قوی‌تر عمل کند

معاون وزیرتعاون ، کار و رفاه اجتماعی گفت: استان ایلام باید در این زمینه قوی‌تر عمل کند و جهش قابل قبولی در این زمینه پیدا کند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «حمید کلانتری» در کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری استان، اظهار کرد: در کل کشور برای 17 هزار و 619 شغل نزدیک به 3000 میلیارد تومان مصوب شده  که 40 هزار و 22 طرح منجر به عقد قرارداد شده و 2250 میلیارد تومان نیز تصویب شده است.

وی با تاکید بر اینکه 90 درصد مصوبات بانک‌ها تبدیل به عقد قرارداد شده است، تصریح کرد: سهم استان ایلام در این زمینه تاکنون پرداخت 237 طرح و ایجاد اشتغال برای 710 نفر بوده است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: استان ایلام باید در این زمینه قوی‌تر عمل کند و جهش قابل قبولی در این زمینه پیدا کند.

کلانتری گفت: تاکنون فقط  30 درصد اعتبارات در استان جذب شده و نیاز است فرمانداران از این ظرفیت به خوبی استفاده کنند.

معاون وزیرتعاون  تصریح کرد: از آنجا که بسیاری از طرح‌ها توسط بانک‌ها عودت داده می‌شود لازم است تعداد طرح‌های ارسالی به بانک‌ها بیشتر شود.

کلانتری از مدیران و پیشکسوتان استان خواست تا در زمینه با هم هم‌افزایی کنند تا استان ایلام ججایگاه بهتری را در این طرح به دست بیاورد.

وی تصریح کرد: اگر آسیب‌شناسی ویژه‌ای داشته باشیم می‌توانیم از این طرح برای اشتغال پایدار استفاده کنیم و این مهم مستلزم هم‌افزایی و پیگیری دقیق است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار برگزاری جلسات موثر و بهینه در این زمینه شد و ابراز امیدواری کرد جایگاه ایلام تا پایان مرداد بهبود یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: