• یکشنبه ۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۶
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-792-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

بازدید معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام از جهاددانشگاهی

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام با حضور در جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام از بخش‌های مختلف این واحد بازدید کرد.

به گزارش  ایسنا، منطقه ایلام، «محمد نوذری»، معاون سیاسی امنیتی استانداری در آستانه سالروز تاسیس جهاددانشگاهی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این واحد اظهار کرد: جهاددانشگاهی توانسته است در عرصه‌های علمی نظیر سلول‌های بنیادی و نانو موفق ظاهر شود و این نهاد باید پل ارتباطی بین دانشگاه، مردم و نخبگان باشد تا در زمینه‌های مختلف توسعه شکل بگیرد.

وی طرح نوین مشاغل خانگی را از طرح‌های کارشناسی شده و خوب دولت برای ایجاد اشتغال معرفی کرد و گفت: این طرح هم اکنون توسط جهاد دانشگاهی در 9 استان کشور در حال انجام است و باید همه کمک کنیم تا این برنامه موفق شود.

نوذری ضمن استقبال از اجرای این طرح در استان و ابراز خرسندی از استقبال متقاضیان از مشارکت و ثبت نام در این طرح گفت: این طرح که آموزش و ارتقای توانمندی متقاضیان، بازاریابی و اتصال به بازار، به کارگیری پشتیبان و حامی و همچنین اتصال محصول به برندهای ملی و بین‌المللی را در خود دارد، ضریب موفقیت بالایی خواهد داشت.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام خاطرنشان کرد: عملکرد جهاد دانشگاهی استان در این طرح به عنوان مجری، مطلوب بوده است این نهاد با توجه به ظرفیت‌های عظیم علمی، آموزشی، پژوهشی و اشتغال خود نقش تسهیلگری خود را بیش از پیش انجام دهد.

وی پیش از این در خبرگزاری ایسنا، نیز حضور یافت و نتیجه این گفتگو به زودی منتشر می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: