• چهارشنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-690-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

موافقت مدیرکل کار و تعاون ایلام با ادامه روند ثبت‌نام مشاغل خانگی در استان/ رضایت از کیفیت اجرای طرح

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از فرایند و کیفیت اجرای طرح نوین توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی واحد در ایلام، ابراز رضایت کرد.

به گزارش ایسنا ،«شکراله شیرخانی» در نشست با نماینده جهاد دانشگاهی واحد ایلام به عنوان مجری طرح اظهار کرد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از اینکه تعداد متقاضیان ثبت نام شده طرح، در بین 9 استان پایلوت، رتبه اول را داراست، خشنود است و فرایند اجرای طرح را در حد کیفی خوبی ارزیابی می‌کند و از این بابت از جهاد دانشگاهی ایلام تشکر می‌کند .

وی گفت: ایجاد اشتغال پایدار خانگی نیازمند سازوکارهایی است که در این طرح گنجانده شده است اتصال به بازار و برندهای ملی و محلی و یا فروشگاه‌های محلی و نرم افزاری می تواند به پایداری شغلی بینجامد .

در این نشست نماینده جهاد دانشگاهی ایلام گزارش کاملی از فرایند و روند اجرای طرح نوین مشاغل خانگی ارائه کرد .

با توجه به استقبال مردمی و بر اساس گزارش ارائه شده و کیفیت کار جهاد دانشگاهی ایلام مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان موافقت خود را با ادامه فرایند ثبت نام از متقاضیان طرحنوین الگوی توسعه مشاغل خانگی در استان اعلام و ضمن تماس تلفنی با خانم امام‌دادی رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار ادامه روند ثبت نام متقاضیان در استان ایلام شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: