• سه شنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-392-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

اظهار نظر یک فعال سیاسی درباره پخش زنده جلسات اقتصاد مقاومتی استان ایلام

یک فعال سیاسی گفت: نماینده دولت تیم مدیریتی خود را در اتاق شیشه‌ای قرار می‌دهد و در حضور مردم مدیران را مورد پرسش قرار می‌دهد که چکار کرده‌اید؟ حرکتی نو در استان ایلام است که امیدوایم ادامه یابد.

«سعید انوری‌پور» در گفتگو با ایسنا، منطقه ایلام، اظهار کرد: کشور در شرایط خاصی قرار دارد و آنچه باید در این برهه‌ی زمانی مد نظر مسئولان باشد این است که با عملکرد خود به مردم امید دهند .

وی با بیان اینکه تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری درباره خدمت بی‌منت و شفاف به مردم باید مدنظر مسئولان و مدیران استان قرار گیرد، تصریح کرد: مردم نمود این تلاش را در جلسات مختلف مشاهده می‌کنند و خوشبختانه از نیمه‌ی دوم سال گذشته و با ورود سلیمانی دشتکی به استان شاهد متفاوت شدن جلسات شده‌ایم .

مشاور معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با اشاره به برگزاری هدفمند جلساتی مانند اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، اظهار کرد: جلسه هفته گذشته اقتصاد مقاومتی به طور زنده از سیمای مرکز ایلام پخش شد و این جسارت و نجابت را باید ستود که نماینده دولت تیم مدیریتی خود را در اتاق شیشه‌ای قرار می‌دهد و در حضور مردم مدیران را مورد پرسش قرار می‌دهد که چکار کرده‌اید؟

این فعال سیاسی تاکید کرد: مردم بهترین قاضی‌اند و می‌دانند یک تیم مدیریتی را در معرض این قضاوت قرار دادن، جسارت می‌خواهد و در راستای امیدوار کردن واقعی مردم است.وقتی استاندار از مردم می‌خواهد مشکلات خود را قانونمند با مدیران در میان بگذارند و اگر نتیجه نگرفتند به سازمان مدیریت و در صورت نیاز به دفتر او مراجعه کنند برای مردم امیدآفرین است .

رئیس ستاد مردمی اعتدالیون ایلام در انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: امیدواریم این آزمون‌های شجاعانه استاندار وی را به این نتیجه برساند که مردم خط قرمز کدام یک از مدیران هستند و آرزوی همه فعالان سیاسی با هر تفکری این است که مدیران مردمدار، متخصص و دلسوز پیشرفت کنند و مدیرانی که در خدمت به مردم گزینشی عمل می‌کنند این امانت را به مدیران کارآمدتر و متعهدتر بسپارند .

انوری‌پور در بخش دیگر این گفتگو اظهار کرد: تورم، گرانی، بیکاری و دیگر مشکلاتی که مردم را آزار می‌دهد بر کسی پوشیده نیست اما این بحران سخت‌تر از جنگ 8 ساله نیست و با تامل و تدبیر می‌توان این شرایط را پشت سر گذاشت و لازمه این مهم اتحاد برای حل مشکلات در عین داشتن اختلاف سلیقه است که امیدواریم مورد توجه همه‌ی مسئولان کشوری و استانی قرار گیرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: