• سه شنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-292-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام:

روابط‌عمومی‌ها امیدآفرینی کنند

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام گفت: در شرایط کنونی تزریق امید به جامعه با تبیین درست عملکرد دولت از وظایف مهم روابط عمومی‌ها است.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «آیت قیصربیگی» در نشست با مسئولان روابط عمومی فرمانداری‌های استان، اظهار کرد: روابط عمومی‌ها از جایگاه مهم و حساسی برخوردار هستند و نقش مهمی در ارائه‌ی خدمات دولت بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی‌ها باید این نکته را تبیین کنند که شرایط کنونی فقط حاصل عملکرد دولت نیست و مسائل خارجی و بدعهدی آمریکا در این بوجود آمدن این شرایط موثر بوده است، تصریح کرد: برخلاف برخی دیدگاه‌ها شرایط کنونی بحرانی نیست و این مشکلات حل خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام ادامه داد: نقش‌آفرینی درست در روابط عمومی هوشمندی، خلاقیت و تخصص می‌خواهد اما در صورت همراهی مدیران این شرایط به ثمر می‌نشیند که باید با اهمیت دادن به جایگاه روابط عمومی‌ها به انجام وظایف سازمانی این بخش کمک بیشتری کنند.

قیصربیگی امیدآفرینی و تزریق امید به جامعه را در شرایط کنونی از وظایف مهم روابط عمومی‌ها عنوان کرد و گفت: می‌توان این امید را از دل فضاهای مختلف دربیاوریم و با سیاهنمایی‌ها مقابله کرد و در شرایطی که همه توپ را به میدان دولت می‌اندازند و از بدعهدی آمریکا علیه دولت و تیم مذاکره کننده استفاده می‌کنند شرایط را به خوبی برای مردم تبیین کنیم.

وی ادامه داد: موفقیت تیم مذاکره کننده ایرانی تا جایی بود که ترامپ یکی از وعده‌های انتخاباتی خود را خروج از برجام عنوان اعلام کرد اما امروز برخی در داخل برای سیاهنمایی چشم خود را بر روی این موارد می‌بندند در حالی که عصبانیت آمریکا از دیپلمات‌های ایرانی نشانگر موفقیت ایران اسلامی بوده است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام در بخش دیگری از این نشست تاکید کرد: روابط عمومی‌ها باید مطالبات و خواسته‌های مردم را منتقل کنند و نیاز آنان را تشخیص دهند و همپای رسانه‌ها در راه حل مشکلات مردم تلاش کنند.

وی در پاسخ به برخی مطالبات مسئولان روابط عمومی‌های فرمانداری‌ها گفت: این مشکلات در حضور فرمانداران بررسی خواهد شد تا روابط عمومی‌ها به معنای واقعی بتوانند در مسیر مشخص شده حرکت کنند.

«سعید انوری‌پور» مشاور معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام نیز با قدردانی از شفافیت استاندار و به چالش کشیدن مدیران برای حل مشکلات مردم ابراز امیدواری کرد مشکلات روابط عمومی‌ها مرتفع شود و این عزیزان بتوانند در راستای رسالت اصلی خود گام بردارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: