• دوشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-2794-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

پیاده‌روی اربعین؛ نمایش بزرگ اقتدار شیعیان

رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی(ع) استان ایلام با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین نمایش بزرگ اقتدار شیعیان است، گفت: مسیر پیاده‌روی بزرگ اربعین، مسیر شگفتی‌ها و زیبایی‌هاست .

به گزارش ایسنا منطقه ایلام حجت‌الاسلام و المسلمین «محمد فتاحی» در اولین جلسه کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی (ع) ایلام اظهار کرد: در این جلسه از زحمات تمامی همکاران و کارگزاران ستاد برگزاری مراسم اربعین حسینی در استان و کشور تقدیر و همدلی و اتحاد تمامی عزیزان در مجموعه را در پیشبرد برنامه‌ها موثر دانست .

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان ایلام با اشاره به اهیمت اجرای برنامه‌های فرهنگی و معنوی در مراسم اربعین حسینی، افزود: اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی مذهبی باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و در این رابطه باید اهتمام ویژه و جدی از طرف ما صورت پذیرد .

وی همچنین مراسم پیاده روی اربعین را نمایش بزرگ اقتدار شیعیان دانست و اضافه کرد: در مسیر پیاده‌روی بزرگ اربعین انسان با شگفتی‌ها و زیبایی‌ها روبرو می‌شود و یک نوع همدلی و وحدت، حب اهل‌البیت (ع)، صدها فضائل اخلاقی و حرکت‌های خوب اجتماعی به تصویر کشیده می‌شود .

فتاحی همچنین با اشاره به اینکه کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین حسینی (ع) مهمترین وظیفه را در امر برگزاری مراسم اربعین حسینی دارد خواستار بیشترین فعالیت این کمیته در مراسم اربعین حسینی شد .

در پایان جلسه، کلیه مسائل، موضوعات و طرح‌های پیشنهادی حاضرین مطرح و مورد نقد و بررسی قرار گرفت و مقرر شد در جلسات آتی نیز پیگیری‌های لازم در خصوص روند پیشرفت اقدامات انجام یافته صورت پذیرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: