• چهارشنبه ۱۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-497-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

فرماندار دهلران:

دستگاه‌های اجرایی با سمن‌ها همکاری کنند

فرماندار دهلران نقش سازمان های مردم نهاد را در شهرستان‌های مرزی دوچندان دانست و از دستگاه‌های اجرایی خواست با این سازمان‌ها همکاری داشته باشند.

به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، «سید حسینعلی موسوی» در نشست با سازمان‌های مردم نهاد دهلران با بیان اینکه سمن ها بواسطه ارتباط موثر با جامعه نقش مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارند، اظهار کرد:دستگاه‌های اجرایی متناسب با حوزه کاری خود با سمن‌های مرتبط همکاری لازم را داشته باشند.

وی با بیان اینکه اهمیت سمن ها در شهرستان‌های مرزی و در معرض تهدیدات اجتماعی و قاچاق مواد مخدر دو چندان است، ادامه داد: در این موارد همکاری خانواده و سمن‌ها می‌تواند تاثیرگذار باشد.

فرماندار دهلران بر ضرورت بررسی مشکلات حوزه هر سمن به صورت کارشناسی تاکید کرد و گفت: این کار نتایج خوبی در جهت پیشبرد اهداف مد نظر خواهد داشت و موجب تقویت این سازمان‌ها و تسریع در اجرای برنامه‌های بهتر خواهد شد .

فرماندار دهلران به فعالیت پروژه‌های شهرستان و آغاز فعالیت پروژه‌های جدید و سرمایه‌گذاری‌های دولت در این طرح‌ها اشاره کرد و گفت: همه این اقدامات در راستای توسعه و پیشرفت و رونق اشتغال در شهرستان بوده و لازمه تحقق توسعه همه جانبه همکاری و همراهی و مشارکت مردم است .

وی بکار گیری نیروهای بومی و رعایت سقف بکارگیری و استفاده از نیروهای بومی در این شرکت ها را متذکر شد و گفت: تلاش همه مسئولان بکارگیری نیروهای بومی و ایجاد اشتغال برای آنها است و در این زمینه از همه توان و راهکارهای قانونی استفاده می شود .

در این دیدار مسئولان سازمان های مردم نهاد نیز نظرات و پیشنهادات و مسایل و مشکلات را با فرماندار در میان گذاشتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: