• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-893-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

جهاددانشگاهی با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد؛

آمادگی کمک برای عبور از شرایط فشار اقتصادی

جهاددانشگاهی با صدور بیانیه ای آمادگی خود را برای کمک به عبور از شرایط فشار اقتصادی کشور اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، در متن در این بیانیه آمده است:"ایران اسلامی این روزها با تشدید فشار اقتصادی و اجرای برنامه‌های بی‌ثبات کننده مواجه است به طوری که هر منصفی اذعان می‌کند که در حال حاضر سرمایه گذاری اصلی دشمن به میانداری آمریکای عهد شکن، ‌ آشفته کردن نظام اقتصادی کشور و ایجاد نارضایتی عمومی است؛ هر چند غفلت داخلی از اقتصاد مقاومتی و از دست دادن فرصت‌ها در کنار برخی انسدادها در عرصه ارتباطات و گفتگوی مسئولان با مردم نیز شرایط را دشوارتر کرده است.
 
فارغ از این که وضعیت فعلی کشور متاثر از چه عوامل ریز و درشتی است؛ نکته حائز اهمیت این است که در سال های پس از انقلاب، ‌ملت بزرگ ایران در بحران‌ها و تنگناها نه تنها هیچ‌گاه در چنبره راه‌های محال قرار نگرفته بلکه شجاعانه و همدلانه به خوبی نقش خود را ایفا کرده است.
 
رهنمودهای راهگشای رهبر معظم انقلاب اسلامی طی روزهای گذشته، ‌عزم دولت برای سامان دادن به امور، ‌احساس مسئولیت نخبگان و به میدان آمدن آن‌ها با وجود همه نقدهای به حقشان، ‌حس اعتماد، ایستادگی و انسجام را به کنشگران اصلی میدان مبارزه اقتصادی یعنی مردم عزتمند ایران منتقل خواهد کرد.
 
نهاد انقلابی جهاد دانشگاهی ضمن اعلام تبعیت از دستورات اخیر رهبر معظم انقلاب و حمایت از راهکارهای اعلام شده توسط رییس جمهور محترم، همه توان علمی و فرهنگی مراکز تخصصی و رسانه‌ای خود را برای رفع نیازهای کشور و مردم به کار گرفته و در کنار ملت مقتدر ایران اسلامی برای دفع و خنثی سازی هر گونه توطئه آماده است.
 
اعضای این نهاد همگان را به هوشیاری، ‌  وحدت، تلاش مضاعف و دوری از سخنان تفرقه آمیز دعوت کرده و امیدوارانه و با توکل به خدای سبحان در مسیر تحقق آرمان های انقلاب اسلامی گام بر خواهند داشت. "


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: