• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 974-397-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

در کمیته برنامه‌ریزی دهلران انجام شد؛

اختصاص بیش از ۳۰ میلیارد ریال به بخش میمه

فرماندار دهلران از اختصاص بیش از ۳۰ میلیارد ریال در کمیته برنامه ریزی شهرستان برای بخش سراب میمه خبرداد .

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا، منطقه ایلام، «سید حسینعلی موسوی» در نشست شورای اداری این بخش که با حضور مدیرکل ثبت احوال و معاون مدیر کل امور عشایر استان و جمعی از مدیران شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: این اعتبار از محل تملک دارایی ها و توازن برای عمران شهری و روستایی ،طرح هادی ،راه و سایر حوزه ها بکار گرفته می شود .

وی بر ضرورت توجه به عمران شهر میمه تاکید کرد و افزود:۹  میلیارد ریال امسال برای عمران شهر میمه هزینه می شود .

فرماندار دهلران با اشاره به درخواست ها برای استقرار ادارات در بخش افزود: پیگیری ها برای رفع این مشکل ادامه دارد تا بتوانیم با استقرار ادارات مشکلات را مرتفع کنیم .
موسوی به گردشگری میمه اشاره و گفت:باید تلاش شود تا بهره گیری از همه ظرفیت ها گردشگری این بخش شکوفا شود و مردم و منطقه از مزایای آن بهره مند شوند .
وی  گفت: دستگاه های اداری مکلفند برابر قانون و با تعامل و همکاری،مشکلات بخش را پیگیری و در جهت تسریع خدمت رسانی به مردم بخش سراب میمه به جد پای کار باشند .
فرماندار دهلران برمشارکت همه برای توسعه بخش میمه تاکید کرد و افزود: همه باید کمک کنند تا این بخش بیش از پیش مسیر توسعه و پیشرفت را طی کند و شاهد بهره مندی هرچه بیشتر مردم از مزایای آن باشیم .

فرماندار دهلران خواستار توجه به استقرار ادارات و همچنین ارایه خدمات توسط ثبت احوال به مردم بخش سراب میمه شد و گفت: رفع مشکلات راه ها و بویژه راه پهله به میمه ،استقرار نمایندگی کمیته امداد، توجه به راه های بین مزارع و راه های عشایری در دستور کار قرار گیرد .

«تیموری» مدیر کل ثبت احوال استان با اشاره به اینکه تشکیلات ثبت احوال شهرستانی است از پیگیری برای اسقرار نمایندگی ثبت احوال در این بخش خبر داد و گفت: جهت تسریع در خدمت به مردم مامور ثبت احوال هفته ای یک روز برای انجام امورات مردم در بخش حضور خواهد داشت .

تیموری گفت:برای صدور کارت ملی هوشمند در این بخش با استقرار ایستگاه سیار حل خواهد شد .

«فرشاد یاسمی» معاون امور عشایری استان گفت: رفع مشکلات عشایر این بخش و تسریع در ارایه خدمات در دستور کار است .

وی با اشاره به تهیه پنل خورشیدی برای عشایر با همکاری توانیر در یک برنامه ۵ ساله گفت:در سال گذشته ۲۵ درصد این موضوع محقق شده و امیدواریم مابقی عشایر نیز از این خدمت بهره مند شوند .

در این نشست بخشدار و شورای شهر میمه و شهردار مشکلات بخش را ارایه کردند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: