• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-1494-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

در نشست فصلی مسئولین اتحادیه‌های انجمن های اسلامی دانش آموزان مناطق استان ایلام عنوان شد؛

تاکید بر تمرکززدایی فعالیت‌های اتحادیه از مرکز استان

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان ایلام نیروسازی برای انقلاب یکی از مهمترین اهداف اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دانست بر تمرکز زدایی فعالیت‌ها از مرکز استان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، «روح الله پارسی» در نشست فصلی مسئولین اتحادیه های انجمن های اسلامی دانش آموزان شهرستانها و مناطق استان ایلام اظهار کرد : محوری ترین رکن تشکیلات ما دانش آموز است که باید جهت تمامی برنامه ها به سمت دانش آموز باشد.

 وی تاکید کرد: رسالت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان همان فرمایش امام راحلمان است که در خصوص انجمن های اسلامی دانش آموزان فرمودند:"وظیفه ی اصلی شما انجمن های اسلامی اول اسلامی بودن خود و بعد اسلامی کردن دیگران است".

مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان ایلام با اشاره به اینکه تمرکز زدایی فعالیت‌ها از مرکز استان به شهرستانها یکی از برنامه های آتی اتحادیه استان است، اضافه کرد: سرمایه ی اصلی برای اجرای برنامه های اتحادیه ها در سطح استان همان نیروی انسانی یعنی نسل جوان دانش آموز است و استفاده از ظرفیت های ادارات و نهادها خصوصا اداره آموزش و پرورش بعنوان راه گشای فعالیت ها و برنامه های اتحادیه استان است و تعامل سازنده با حفظ استقلال و هویت اتحادیه می تواند به جریان سازی فعالیت ها کمک شایانی کند.

در این جلسه مسئولین و کادر اتحادیه استان و شهرستان ها گزارشی از فعالیت های حوزه کاری خود ارائه دادند و نظرات، انتقادها و پیشنهادهایی در زمینه ارتباط و تعامل با ادارات و ارگانهای مرتبط با اتحادیه در سطح کلان، مناسب سازی ابزارهای تربیتی و آموزشی و همچنین رفع موانع و مشکلات در اجرایی کردن برنامه های قرارگاهی و محوری اتحادیه موضوعاتی را مطرح کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: