• دوشنبه ۱۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 974-1192-5
  • خبرنگار : 911201
  • منبع خبر : گزارش

نایب رئیس دوم خانه احزاب استان ایلام با اشاره به راه‌اندازی این خانه:

احزاب سیاسی کارکرد خود را نشان دهند/ تشکیل مجمع مشورتی توسعه بیانگر توانمندی مدیریتی استان است

نایب رئیس دوم خانه احزاب استان ایلام با اشاره به تشکیل خانه احزاب در استان گفت: اکنون نوبت فعالان سیاسی است که کارکرد احزاب در استان را  توجه قرار دهند و برنامه‌های متنوعی را در این زمینه برگزار کنند.

«اقبال اسماعیلی» با حضور در ایسنا، منطقه ایلام، با اشاره به برگزاری جلسات مشورتی توسعه استان اظهار کرد: برگزاری چنین جلساتی بیانگر تجربه استاندار و توجه به هم‌اندیشی برای توسعه‌ی استان است.

وی با بیان اینکه برگزاری این نشست‌ها نویدبخش استفاده از تمام پتانسیل‌های توسعه با کمک گرفتن از ظرفیت‌های مدیریتی، علمی و اقتصادی است و می‌تواند به تولید و اشتغال در استان نفسی تازه ببخشد، تصریح کرد: شایسته است مجموعه مدیریت ارشد استان نتیجه این جلسات را با مردم در میان بگذارند.

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان ایلام گفت: می‌توان مجامع مشورتی را در مرکز استان متشکل از دانشگاهیان ، احزاب و دیگر دغدغه‌مندان استان تشکیل داد و از نتایج آن به عنوان راهکار برای برون‌رفت از مشکلات کنونی بهره برد.

عضو هیئت مدیره خانه احزاب استان ایلام یکی از نقاط امید حل مشکلات استان را وجود استانداری با تجربه‌ی استانداری و کارنامه‌ی مدیریتی سلیمانی دشتکی دانست و گفت: استاندار کنونی ایلام برخلاف استانداران گذشته زمانی که به ایلام آمد با بیش از 70 درصد اعضای کابینه ارتباط مدیریتی داشت که این موضوع می‌تواند در توسعه استان و جذب اعتبارات و نگاه ویژه مرکز به ایلام موثر باشد.

نایب رئیس دوم خانه احزاب استان ایلام با بیان اینکه استاندار ایلام به خوبی با مزیت‌های اقتصادی استان آشنایی دارد، ادامه داد: برگزاری جلسات در این دوره بسیار هدفمند شده و توجه به صنایع نیمه‌فعال و بررسی مشکلات این واحدها از نقاط قوت جلسات برگزار شده در استان است.

دبیر حزب اعتدال و توسعه استان ایلام انتصاب مدیران جوان و متخصص، تعامل با قبایل، ایلات و عشایر، تشکیل شورای مشورتی ایثارگران و توجه به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را از نقا ط قوت مدیریت ارشد استان نام برد و گفت: استاندار تمام تلاش خود را به کار گرفته تا نفت و گاز، مرزو کشاورزی را در خدمت توسعه استان به کارگیرد که امیدواریم نخبگان استان با پاسخ دادن به سوال مدنظر استاندار یعنی " چرایی توسعه نیافتگی با وجود دارا بودن پتانسیل‌های توسعه" به مسئولان راهکار دهند و مسئولان هم این راهکارها را به کار گیرند.

این فعال سیاسی هم با اشاره به خروج آمریکا از برجام گفت: دشمن قدرت مقابله با ایران اسلامی را ندارد از این رو دست به جنگ روانی می‌زند و تجربه هم نشان داده که مردم ما همیشه پاسخ‌های به موقعی به جنگ روانی دشمنان داده‌اند و مسئولان نیز باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات معیشتی مردم به کار گیرند.

وی در پایان با اشاره به تاسیس خانه احزاب در استان از نوع نگاه نماینده عالی دولت در استان به احزاب قدردانی کرد و گفت: حال نوبت احزاب است که به این پشتوانه به کارکرد احزاب در استان توجه کنند به گونه‌ای که این ایفای نقش به خوبی در  جامعه مشهود باشد.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: